ارائه انواع چرم بزی طرح خشتی

ارائه انواع چرم بزی طرح خشتی

امروز تولید کنندگان چرم با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن اقدام به تولید انواع چرم بزی طرح خشتی کرده اند. آنها با استفاده از روش‌های جدید طرح های گوناگونی را ابداع کرده و به بازار عرضه می‌کنند .تنوع طرح ها و رنگ ها در محصولات چرمی سبب رونق فروش این محصول شده است.انواع چرم بزی طرح خشتی در فروشگاه های معتبر فعال در این زمینه ارائه می‌شود. آنها چرم بزی را با تضمین کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان عرضه می کنند. همچنین در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه پست ارسال می نمایند.

ارائه انواع چرم بزی طرح خشتی

راهنمای خرید چرم بزی

در سالهای اخیر تولید چرم دوزی در ایران افزایش یافته است. عده زیادی از افراد به دنبال خرید انواع محصولات چرمی هستند. چرم طبیعی متری یکی از انواع این طرح ها می باشد و کارایی زیادی دارد. طرح خشتی به وسیله دستگاه پرس بر روی چرم بز به صورت دائمی ایجاد می‌شود. این طرح از رایج ترین طرح های موجود در بازار می باشد. در خرید چرم بزی توجه داشته باشید که این چرم باید بوی حیوان را بدهد. به هیچ وجه بوی پلاستیک ندهد.

سطح چرم بزی یکنواخت نبوده و دارای چین و چروک می باشد. نقطه های برجسته روی سطح آن دیده می‌شود که حاصل فولیکول حیوان می باشد. چرم بزی کیفیت بسیار خوبی دارد و از دوام و مقاومت بالایی برخوردار است. زیرا کاملا ارگانیک بوده و از پوست سالم بز تهیه شده است.

چرم بزی طرح خشتی ضخامت نازکی دارد ولی به راحتی پاره نمی شود. این چرم با داشتن کیفیت بالا آب و مایعات را جذب نمی کند. اگر در مقابل نور خورشید قرار بگیرد رنگ آن تغییر نمی‌کند. سطح چرم بزی درخشان و براق بوده و برای استفاده در پوشاک بسیار مناسب می باشد. به خاطر خاصیت ارتجاعی که دارد بسیار راحت است و در همه ابعاد و اندازه های تولید می‌شود. این چرم آلودگی ها را به خود جذب نمی‌کند و قابل شستشو بوده و به راحتی تمیز می شود.

راهنمای خرید چرم بزی طرح خشتی

توزیع عمده چرم خشتی

چرم دارای طرح های زیبا و متنوع می باشد. یکی از این طرح‌ها طرح خشتی است که طرفداران زیادی دارد و برای تولید کیف و کفش به کار می‌رود. امروزه به دلیل میزان تقاضای بالا تولید این محصول در شکل‌های مختلف افزایش یافته است . تولیدکنندگان با استفاده از روش‌های جدید در عرضه این محصول اقدام به توزیع آن کرده‌اند.

توزیع عمده چرم بزی طرح خشتی در این سایت انجام می‌گیرد. در خرید عمده و کلی واسطه‌ها حذف شده و خرید با قیمت واقعی انجام می‌شود. ابعاد این محصول بنا به خواست شما صورت گرفته و بدون برش خوردگی در اختیار شما قرار می گیرد.

توزیع عمده چرم بزی طرح خشتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما