ارائه انواع چرم خام گاو عمده

در حال حاضر ارائه انواع چرم خام گاو عمده در بهترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت به صورت مستقیم و عمده در بازارهای داخلی و خارجی انجام می‌شود. همچنین توانسته تا حدود زیادی در جذب مشتریان و کسب اعتماد و رضایت آنها موفق عمل نماید.

اغلب پخش مستقیم آن به دلیل حذف واسطه ها و نیز کسر هزینه دلالی آنها از قیمت بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تری نیز بهره مند است. این موضوع مورد توجه اکثر مصرف کنندگان این نوع چرم قرار گرفته است.

ارائه انواع چرم خام گاو عمده

انواع چرم بر اساس شکل ظاهری

در این مبحث باید اظهار داشت که از لحاظ شکل ظاهری انواع چرم گاوی متفاوت است. بسته به نوع برش پوست گاو و پرداخت آن به چهار دسته ذیل تقسیم بندی می گردند.

  • چرم کامل گاوی: که به چرم گاو اصل معروف است و خواهان زیادی دارد.
  • چرم اشبالت: از آن به عنوان نازک ترین نوع چرم یاد می شود.
  • چرم جیر:که با پرداختی خاص به آن سطحی مخمل مانند می دهند.
  • چرم نبوک: که نسبت به همه چرم های فوق بسیار مقاوم بوده و بخش بیرونی پوست گاو محسوب می شود.

شایان ذکر است که وقتی چرم به صورت تمام و با بافت بالایی پوست گاو برش داده می شود ، به آن چرم گاوی گفته می شود که با وجود لکه های پوستی و نیز رنگ متنوع آنها در کنار دوام و ماندگاری بالا نسبت به سایر انواع چرم موجود در سطح بازار از قیمتی گران تر برخوردار است. همچنین متقاضی بیشتری را جذب خرید و مصرف خود کرده است.

و اما در مورد شکل و بافت ظاهری انواع چرم گاوی خود به سه دسته زیر تقسیم شده که اغلب از کیفیت و قیمت مختلفی برخوردار می باشد. افراد بنا به سلیقه خود از آن برای تولید البسه، کیف، کفش، کمربند و غیره بهره می جویند که شامل:

  • آنیلین جوهر: که بوسیله رنگ های محلول مورد پردازش قرار می گیرند که به منظور حفظ بافت پوست چرم انجام می شود. این نوع، چرم گاو طبیعی محسوب شده که در برابر ضربات و تغییرات محیطی، حساس می باشد.
  • نیمه آنیلین: که با رنگ دانه ها پوشش می یابد که به خوبی لکه های پوستی را پنهان می‌نماید. همچنین اغلب دارای سطحی یکنواخت می باشد.
  • چرم های محافظت شده: که دارای روکش غیر چرمی بوده است. به دلیل وجود این لایه به چرم روکش‌دار نیز معروف است.
    انواع چرم بر اساس شکل ظاهری

خرید انواع چرم خام گاو عمده

 

امروزه خرید انواع چرم خام گاو عمده به صورت مستقیم و بدون واسطه و نیز عمده از طریق مختلف در بازار های داخلی و خارجی امکان پذیر است که علاوه بر کیفیت بسیار ممتاز آن، به دلیل حذف واسطه‌ها و کسر هزینه دلالی آنها، هزینه های انبارش و نگهداری و غیره از قیمت بسیار ارزان و مقرون به صرفه ای برخوردار می باشد.

خرید این محصول به روش بی واسطه و عمده به دو صورت حضوری و غیر حضوری از طریق نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر و هم چنین سایت اینترنتی منحصر به فرد آن امکان پذیر است. هر کدام به طریقی در انتخاب و خرید این محصول به خریداران آن کمک می نماید.

البته روش حضوری از دیرباز شناخته شده تر است. ولی امروزه افراد به‌دلیل مشغله‌های کاری و فکری فراوان قادر به تهیه این نوع چرم به صورت حضوری نمی باشند. بنابراین ترجیح می‌دهند تا آن را در کوتاه‌ترین زمان، سریع‌ترین روش، با کیفیت بسیار عالی و نازل‌ترین قیمت تهیه نمایند. به همین دلیل خرید اینترنتی را سر لوحه خرید خود قرار می دهند. این روش تا حدود زیادی اعتماد و رضایت مشتریان را جلب نموده است.

خرید انواع چرم خام گاو عمده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما