بازار تجاری چرم گاوی انتیک هورس

چرم گاوی انتیک هورس، شامل ترکیباتی از چرم شتر و همچنین چرم گاو می باشد. این نوع محصول دارای طرح های سنتی و بسیار جذاب است. این محصول از لحاظ کیفی نسبت به دیگر محصولات مشابه کیفیت بهتری داشته است. امروز در موارد گوناگون از آن استفاده های بیشماری در تولیدات داخلی می شود.

بازار تجاری چرم گاوی انتیک هورس معمولاً این محصولات را در انواع و اقسام رنگ بندی مختلف و متنوع از جمله رنگ های مشکی و همچنین رنگ قهوه ای تیره و شکلاتی به بازار وارد می‌کنند. حتی آنها را به کشورهای خارجی نیز صادر می نماید. اینگونه باعث رونق بازار این محصولات و همچنین جلب رضایت افرادی که از این محصولات استفاده می‌کنند باشد.

بازار تجاری چرم گاوی انتیک هورس

آنچه نیاز است درباره چرم بدانید

چرم گاوی متری که معمولا از پوست حیوانات اهلی مانند گاو و همچنین دیگر حیوانات مانند بز و گوسفند و همچنین شتر به دست می‌آید معمولاً امروز با استفاده از دستگاه ها و همچنین تجهیزات مخصوص در کارخانه ها و شرکت های بزرگ تبدیل به چرم صنعتی و چرم طبیعی می شود. از آن برای تولید محصولاتی مانند کمربند و کفش و همچنین کیف های چرمی استفاده های بی شماری می کنند.

چرم گاوی معمولاً بعد از جدا کردن پوست حیوانات به دست می‌آید. این پوست را بعد از جدایی از بدن حیوان درون آب و نمک نگهداری می‌کنند. حدود ۱۰ روز در معرض آن قرار می‌دهند و بعد از برداشتن از درون آب و نمک در اموری حدود ۳۰ سانتی متر از زمین قرار داده و روی آن خاک می ریزند و حدود ۵ روز درون خاک نیز نگهداری می‌کنند که به این روش دباغی کردن می‌گویند. این روش باعث افزایش کیفیت و همچنین حفظ نرمی و ملایمت چرم می شود.

چرم گاوی عسل معمولاً نسبت به کثیف شدن و همچنین آلودگی و نفوذ رطوبت مقاومت فوق العاده زیادی دارد یعنی اصلاً خاک نمی گیرد و کثیف نمی شود به همین جهت تمامی محصولات تولید شده از جمله کفش های تولید شده با استفاده از چرم گاوی اصلاً کثیف نمی شوند و نیاز به واکس و براق کننده های طبیعی ندارند.

آنچه نیاز است درباره چرم بدانید

مرکز توزیع انواع چرم گاوی انتیک هورس

مرکز توزیع انواع چرم گاوی انتیک هورس این محصولات را در انواع مدل‌های جذاب و گوناگون به بازار توزیع می‌کند. با این هدف که مشتریان بتوانند آنها را به راحتی خریداری کرده و از مزیت آنها بهره مند شوند. به همین جهت آنها را با استفاده از وسایل حمل و نقل مخصوص و همچنین توسط نمایندگی های مجاز و معتبر و فروشگاه اینترنتی در اختیار مشتریان می گذارد. مشتریان بر اساس رای خود می‌توانند از هر کدام از این روشها استفاده کنند.

مرکز توزیع انواع چرم گاوی انتیک هورس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما