بررسی قیمت چرم خام گاو عمده

چرم از جمله محصولاتی می باشد که از پوست طبیعی حیوانات در طی مراحل و فرآیندی خاص و بعد از دباغی تولید می شود، در این میان یکی از چرم های با کیفیت که دارای شهرت جهانی بوده و محبوبیت و طرفدارانی دارد، چرم خام گاو می‌باشد، در واقع چرم گاوی درجه یک به دلیل اینکه از طرح و رنگ های بسیار خاصی برخوردار است، از آن برای تولید کیف و کفش چرمی استفاده می شود که به همین دلیل روزانه چرم خام گاو عمده با توجه به کیفیت، سایز و طرح و رنگ با قیمت های متفاوتی در بازار ها به صورت عمده فروش می رسد.بررسی قیمت چرم خام گاو عمده

از دباغی چرم چه می دانید؟

از دباغی چرم چه می دانید؟ از زمان های بسیار دور تا به امروز استفاده از انواع چرم در زندگی انسان ها بسیار نقش ویژه‌ای داشته است، از چرم گاوی طرح دار و ساده و بز برای تولید انواع کفش،لباس، ابزار آلات جنگی استفاده می شود، در واقع چرم‌ها از پوست حیوانی مانند؛ گاو، بز به شتر تولید می‌شود و برای اینکه بتوان از آن استفاده کرد باید در طی مراحل و فرایند خاص دباغی شوند تا چرم به حالتی برسد که قابلیت استفاده شدن را داشته باشد.

اما روش درست دباغی کردن بر روی چرم ها تاثیر مستقیمی دارد و اگر شخصی در این حرفه ای تجربه و دانش درستی نداشته باشد می‌تواند به چرم آسیب برساند و محصول نهایی کیفیت مطلوبی نداشته باشد. دباغی کردن امروزه به دو روش انجام می‌شود.

  • روش شیمیایی؛ در این روش همانگونه که از اسمش پیداست پوست ها را در طی مراحلی خاص توسط مواد شیمیایی و نمک کروم که یکی از مواد معدنی می باشد، تولید می شود که باعث می شود چرم استحکام و مقاومت بسیار زیادی داشته باشد.
  • روش سنتی و گیاهی؛ در این روش نیز همانگونه که از نامش پیداست در زمانهای دور به صورت دستی و گیاهی پوست ها را در باغی می کردند در واقع از برگ شاخه گیاهان برای دباغی آماده کردن چرم ها استفاده می شده است امروزه نیز این روش همچنان در در حال انجام می باشد.

هر کدام از روش هایی که در بالا به آن اشاره کردیم دارای مراحل و فرآیند خاصی می باشند که باید همه آنها به ترتیب انجام شود تا در نهایت چرم دباغی شده با کیفیت و بدون هیچگونه آسیبی تولید شود.

فروشندگان ویژه چرم خام گاو عمده

فروشندگان ویژه چرم خام گاو عمده همانگونه که گفتیم در حال حاضر انواع مختلف چرم خام گاو در مراکز فروش و بازارها از فروش بسیار خوبی بهرمند می باشد در واقع از این نوع چرم ها در صنایع مختلف استفاده فراوانی می شود، چرم خام گاو به دلیل اینکه از انعطاف پذیری بالا و همچنین ضخامت خوبی که دارد از محبوبیت فراوانی برخوردار می باشد. به همین منظور مراکز فروش و نمایندگی های چرم گاو آنها را به صورت عمده و قیمت مناسب در دسترس خریداران قرار می دهند. فروشندگان ویژه این محصول به دلیل داشتن دانش بالا و تجربه فراوان می تواند به خریداران در هنگام مراجعه حضوری به فروشگاه‌ها و همچنین خرید آنلاین کمک شایانی داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما