بررسی قیمت چرم گاوی لباسی

اگر بخواهیم به یکی از بهترین و مستحکم ترین انواع چرم اشاره کنیم؛ می توان چرم گاوی را نام برد که متمایز از انواع دیگر چرم بوده و به طور کلی مصارف وسیعی را در حوزه های مختلف پیدا کرده است؛ به طور مثال می توان به استفاده از چرم گاوی در صنعت پوشاک اشاره کرد که با تکیه بر آن انواع لباس های چرمی زیبا را تولید می نمایند. اکنون پس از استعلام و بررسی قیمت چرم گاوی لباسی می توانید نسبت به سفارش آن اقدام فرمایید.

بررسی قیمت چرم گاوی لباسی

روش دباغی چرم گاوی

روش دباغی چرم گاوی چرم گاوی را می توان در رده بهترین چرم های طبیعی قرار داد؛ این چرم از میزان پایداری بسیار بالایی برخوردار بوده و اگر ضخامت آن را بسنجید؛ خواهید دید که نسبت به چرم های حیوانی دیگر، دارای ضخامت بیشتر می باشد, لذا این مشخصه به تولیدکنندگان، حیطه اختیار وسیع تری را برای تولید محصولات چرمی خواهد بخشید؛ حال می خواهیم موضوع دیگری را راجع به این محصول، مورد بررسی قرار دهیم که آن آشنایی با روش دباغی چرم گاوی بوده و در این خصوص می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. یکی از روش های دباغی چرم گاوی با تکیه بر مواد شیمیایی انجام گرفته و از انواع مواد مانند نمک آهن، سولفات، بازاج سفید، سینتان و کروم برای این کار بهره می گیرند.
  2. روش دیگر دباغی هم با بهره گیری از مواد گیاهی صورت گرفته و این مواد به شکل گیری بهترین چرم گاوی منتهی خواهند شد.

تولیدکننده انواع چرم گاوی لباسی

تولیدکننده انواع چرم گاوی لباسی در حال حاضر واحدهای تولیدکننده بزرگی در کشور اقدام به تولید انبوه چرم گاوی نموده اند، در واقع این محصول، یکی از رایج ترین چرم هایی بوده که توسط تولیدکنندگان متخصص تولید گشته و به بازارهای داخلی و صادراتی عرضه گردیده است.

همچنین از نگاهی دیگر باید بگوییم شاید انتظاراتی مثل لطافت و انعطاف پذیری از محصولی مانند چرم گاوی، چندان بجا نباشد؛ اما در عوض چرم گاوی که حالا در معرض تولید عمده قرار گرفته؛ دارای مقاومت خیلی زیادی بوده و همچنین به عنوان یک عایق بسیار خوب عمل خواهد کرد؛ با توجه به همین مسئله از آن به عنوان چرم گاوی لباسی در تولید انواع لباس های چرمی گرم مثل کاپشن بهره برده اند.

حال یکی از انواع این محصول که جهت تولید لباس های مختلف چرمی انتخاب شده؛ چرم گاوی ساده می باشد که دارای سطح صافی بوده و برخلاف چرم نبوک گاوی، فاقد سطح پرزدار است؛ اما یکی از مناسب ترین رنگ های موجود از این چرم که با استفاده از آن لباس های چرمی شیک و باوقاری دوخته شده و به تن خانم ها و آقایان شده؛ چرم گاوی مشکی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما