بررسی قیمت کفش چرم گاوی طبیعی

کفش از مهمترین وسایلی است که برای محافظت از پا به کار برده می شود.کفش چرم گاوی طبیعی از جمله کفش هایی است که با پوست گاو تهیه می شود .معمولاً پوست گاو را برای تهیه کفش های مردانه به کار می رود.زیرا که این گونه پوست ها ضخیم و با کیفیت هستند. قیمت کفش چرم طبیعی نسبت به سایر کفش ها بالاتر می باشد.

بررسی قیمت کفش چرم گاوی طبیعی

چگونه کفش چرمی طبیعی را بشناسیم؟

چگونه کفش چرمی طبیعی را بشناسیم؟

برای شناخت کفش چرم طبیعی لازم است که ابتدا انواع چرم را بشناسیم. در حالت کلی چرم ها به صورت طبیعی و مصنوعی تولید می‌شود که با کمی دقت می توان بین آنها تمایز قایل شد .چرم طبیعی دارای دانه های نامنظم است که به دلیل استفاده شدن پوست در آن به صورت طبیعی به وجود آمده است .همچنین گونه چرم ها براق هستند و در مقابل حرارت نمی سوزند و بوی بدی نمی دهند .

در هنگام خرید این گونه کفش ها باید دقت کنید که کفش ها به نحوی دوخته شده باشد تا درز های آن ها باز نشود. کفش چرم طبیعی اصل از جمله کفش هایی است که آب را از خود نفوذ نمی دهد .یعنی ضد آب است . همچنین این گونه کفش ها پوسته پوسته نمی شود و محکم هستند. برای فرد مناسب هستند و پا را اذیت نمی کنند و باعث زدگی جلوی پا یا پشت پا نمی شود. همچنین وقتی که آن را به پا می کنید پای شما بود نمی گیرد. به خاطر اینکه هوا از چرم رد و بدل می شود.

در هنگام خرید می توان مقداری از چرم را بو کنید. چرم طبیعی بوی نسبتا خوبی دارد. در حالی که چرم مصنوعی بوی پلاستیک می دهد .کفش گاوی شبرو از جمله کفش های با کیفیتی است که از چرم شبرو یا اشبالت تهیه می شود. اینگونه چرم ها از بالاترین رویه پوست حیوانات تهیه می شود و دارای درخشندگی و زیبایی خاصی هستند .بنابراین استفاده کردن از این نوع چرم ها در صنعت کفش سازی علاوه بر این که زیبایی خاصی را به کفش می‌دهد استحکام و دوام آن را بیشتر می‌کند.

توزیع انواع کفش چرم گاوی طبیعی

توزیع انواع کفش چرم گاوی طبیعی

توزیع انواع کفش چرمی مردانه و زنانه توسط کارخانه ها و کارگاه های تولیدی کفش چرم طبیعی انجام می‌گیرد.معمولاً کارخانه‌ها محصولات چرمی خود را به صورت عمده به فروشگاه ها و مغازه های چرم فروش ارائه می دهد. همچنین برخی از کارگاه‌های تولیدی اقدام به طراحی سایت های معتبر نمودند تا بتوانند خود بدون واسطه محصولاتشان را به فروش برسانند. بدین طریق دست واسطه‌گران را قطع می‌کنند و با قیمتی مناسب آن را به دست مصرف کنندگان واقعی می‌رسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما