توزیع کننده کیف رو دوشی چرم گاوی

کیف رو دوشی چرم گاوی امروزه به عنوان نوعی رودوشی سبک و مقاوم و در تنوع رنگی نظر خیلی از آقایان و خانم ها را به خود جلب کرده است.

چرا که این نوع کیف رو دوشی در دو مدل مردانه و زنانه تولید می‌شود. تنوع رنگی آن به گونه ای است که دست خریداران هنگام خرید باز می گذارد. با توجه به اینکه در کارخانه تولید اهمیت زیادی به تولید آن داده شده است. آمار تولیدات آن بالا می باشد. توزیع کننده کیف رو دوشی  چرم گاوی توانسته است این محصول را به صورت عمده در قیمت مناسب به مراکز فروش کوچکتر در سراسر کشور پخش و عرضه کند.

توزیع کننده کیف رو دوشی چرم گاوی

مختصری درباره فرآیند تولید کیف رو دوشی

کیف دوشی چرم طبیعی به دو صورت صنعتی و سنتی امروزه در حال اجرا می باشد. منظور از سنتی این است که دوخت آن به صورت دست دوز می باشد. در واقع برای تولید انواع کیف چرم ابتدا اقدام به تهیه کردن انواع چرم طبیعی می‌کند. در کشور ما ایران معمولا کیف های چرم تولید شده از دو نوع چرم دوزی و چرم گاوی می باشند. اقدام به تهیه چرم طبیعی می کنند. کیف رو دوشی در مرحله بعدی با توجه به نقشه برتر هایی که برای تولید آنها در نظر گرفته اند. آنرا بر روی چرم اصلی قرار می دهند و با توجه به آن را برش می زنند. معمولاً برای برش چرم از دستگاه های برش مخصوص استفاده می کنند که توانسته باشد بدون هیچگونه آسیبی به لبه چرم آن را به صورت صاف و استاندارد برش بزند.

بعد از این که چند برش داده شد با استفاده از مواد اولیه مخصوص اقدام به اتولیدکیف رو دوشی میکنند. کیف رو دوشی لبه برش شده چرم را رنگ می زنند. آن را به صورت صاف و بدون وجود آثار برش زدگی تولید می کنند. در مرحله آخر هم با توجه به مدل درخواست شده توسط چرخ های صنعتی اقدام به دوخت کیف رو دوشی می‌شود. در مرحله دست دوز ابتدا با استفاده از دستگاه های مخصوص مسیر دوخت را تعیین میکنند. بعد با استفاده از نخ های محکم و سوزن مخصوص اقدام به دختران کرده‌اند. در نهایت کیفیت تولید شده از کیفیت و استحکام بالایی برخوردار میباشد.

مختصری درباره فرآیند تولید کیف چرم

توزیع کننده کیف چرم گاوی

توزیع و پخش کیف رو دوشی در مدل های مختلف دستی و رودوشی به طور عمده و جزئی توسط تولید کنندگان اصلی آن این امکان را به وجود آورده است. خریداران عمده بتوانند به روش مستقیم انواع آن را با قیمت مناسب تری تهیه کنند. کیف دوشی خرید جزئی هم توسط مشتری از طریق سایت اینترنتی مربوطه و با توجه به اطلاعات کافی در موردکیف چرم بتوانند آن را به صورت جزئی در مورد درخواستی در کیفیت بالا و قیمت مناسب ثبت سفارش بزنند. در اولین فرصت توزیع کنندگان آن را در اختیار او قرار بدهند.

توزیع کننده کیف چرم گاوی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما