توزیع کنندگان چرم گاوی اشبالت

چرم گاوی یکی از باکیفیت ترین و درجه یک ترین چرم ها به حساب می آید که تمام ویژگی های یک جرم درجه یک را دارد که برای انواع وسایل از قبیل کفش، کمربند، کیف، مانتو … مورد استفاده قرار می گیرد.

توزیع کنندگان چرم گاوی اشبالت برای این که اعتماد افراد را به خود جلب نمایند باید محصولات خود را از شرکت تولید با برند معروف برای توزیع استفاده کند تا بهترین چرم گاوی کفش و چرم گاوی کمربند برای توزیع به بازار داشته باشد تا رضایت متقاضیان را به خود جلب نمایند.

توزیع کنندگان چرم گاوی اشبالت

چرا چرم گاوی بسیار مرغوب است؟

چرا چرم گاوی بسیار مرغوب است؟ پوست گاو طی یک فرآیند به چرم رو تبدیل می شود که این نوع چرم جز بهترین چرم ها برای درست کردن وسایل می باشد.

چرم گاو را برای صنایع های مختلف می فرستند و برای تهیه کیف، کفش، مانتو و… استفاده می شود.

ویژگی چرم گاوی عبارتند از:

  1. انعطاف پذیر: این نوع چرم انعطاف پذیری بالایی دارد طوری که با بدن فرد سازگاری دارد و به حالت بدن تغییر می کند.
  2. ضخیم بودن: چرم گاوی بسیار سنگین و ضخیم می باشد که برای انواع وسایل مورد استفاده قرار می گیرد که این امر دوام پوست را افزایش می دهد.
  3. ضد آب: چرم گاوی صد آب می باشد یعنی آب روی آن قرار نمی گیرد و با قرار گرفتن در آب خراب نمی شود و آب را به خود جذب نمی کند و برای بارونی ها از آن استفاده می کنند.
  4. تغییر ناپذیری: این نوع چرم، شکل خود را حفظ می کند طوری که حالت خود را تغییر نمی دهد و برای ساخت انواع وسایل تهیه می شود و زمانی که مورد استفاده قرار می گیرد شما خود را تغییر نمی دهد.
  5. مقاومت بالا: چرم گاوی به دلیل مقاومت بالا جز بهترین چرم ها به حساب می آید و در برابر گرما و سرما، فرد را حفظ می کند و هم چنین در مقابل رطوبت فرد را حفظ می کند به همین دلیل قیمت کیف چرم اصفهان در مقایسه با کیف های دیگر گران تر است.

خرید انواع چرم گاوی اشبالت

خرید انواع چرم گاوی اشبالت خرید انواع چرم گاوی اشبالت از راه های متفاوتی ممکن می باشد که یکی از بهترین راه های خرید، از طریق مراکز تولید می باشد که در آن جا بهترین و تازه ترین چرم گاوی برای فروش دارند و هم چنین به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه قیمت چرم را کاهش می دهد که در نتیجه به صرفه می باشد و فقط کافی است هزینه تولید را پرداخت کند.

افراد برای خرید از مراکز تولید باید به آن جا مراجعه کنند و یکی از نوع چرم کار را خریداری نمایند و برای اطمینان ویژگی های محصول، نوع و رنگ، ضخامت و… را بسنجید و طبق اطلاعات ثبت شده محصول را خریداری نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.