توزیع کنندگان چرم گاوی خام

چرم ها معمولا از پوست حیواناتی مانند، گوسفند، بز، گاو، گوزن و … تهیه و تولید می شوند. در این میان چرم گاوی از تمامی چرم های دیگر هم مصرف بیشتری دارد و هم به دلیل کیفیت خوب و رنگ های زیبا طرفداران زیادی نیز دارد. چرم گاوی خام از پوست گاو ها به وجود می آید و طی فرآیند هایی خاص تمامی مواد و قسمت هایی که دارای قابلیت فاسد شدن هستند را جدا می کند و پوست گاو به طور خالص باقی می ماند که به آن چرم گاوی خام گفته می شود.

توزیع کنندگان چرم گاوی خام

راهنمای تخصصی خرید چرم گاوی

راهنمای تخصصی خرید چرم گاوی بهترین انواع چرم گاوی رنگی آن های هستند که دارای ضخامت و ابعاد بالاتری باشند که بتوان از آن ها برای تولید محصولات مختلفی استفاده کرد. چرم های رنگی در طول پروسه ی فراوری آن ها با استفاده از یکسری رنگ های مخصوص رنگ آمیزی می شوند، البته چرم های طبیعی دارای رنگ های خاص و منحصر به فردی می باشند که حیف است آن ها را با استفاده از رنگ های مصنوعی تغییر داد. رنگ قهوه ای و مشکلی در میان چرم ها جز پر مصرف ترین ها می باشند.

همان طور که می دانید امروزه در بازار انواع بسیار مختلفی از چرم های مصنوعی نیز وجود دارند که در هنگام خرید تشخیص آن ها از هم کار دشواری می باشد. برای تشخیص چرم گاوی طبیعی از انواع مصنوعی راه های ساده ای وجود دارد که بتوانید به آسانی تشخیص دهید. به طور مثال از بو و نحوه آتش گرفتن آن ها می توان تشخیص داد که چرم طبیعی می باشد یا مصنوعی. چرم طبیعی بوی مواد شیمیایی ندارد اما چرم های مصنوعی بوی خاصی مانند چسب یا برخی پلاستیک ها را دارد.

در خصوص خرید چرم گاوی باید توجه داشت که این چرم از ضخامت قابل قبولی برخوردار باشد و زیاد نازک نباشد.

واردکنندگان انواع چرم گاوی خام

واردکنندگان انواع چرم گاوی خام چرم گاوی شیک یکی از تولیدات بسیار با کیفیت در ایران می باشد که در شهر های تبریز و مشهد تولید می شود و چرم های تولیدی در این شهر ها نه فقط در ایران بلکه در نقاط دیگر جهان نیز شناخته شده می باشند. ایتالیا نیز یکی از بهترین تولید کنندگان چرم در دنیا می باشد اما قیمت چرم های این کشور که در ایران به چرم های وارداتی مشهور هستند بسیار بالا می باشد.

وارد کنندگان چرم خام این محصول را از تولید کنندگان خارجی تهیه می نمایند و آن را در داخل کشور در اختبار تولید کنندگان مختلفی مانند کیف و کفش قرار می دهند. امروزه به راحتی می توانید با استفاده از بستر اینترنت این وارد کنندگان و فروشندگان را پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.