توزیع کنندگان چرم گاوی میلینگ اصل

توزیع کنندگان چرم گاوی میلینگ اصل مسئول توزیع و فروش این چرم با کیفیت در سراسر کشور در میان مشتریان و خریداران عمده می باشند. این توزیع کنندگان چرم های گاوی مختلف که طرح های آن با یکدیگر متفاوت هستند و از طریقی تنوع زیادی نیز در رنگ های آن وجود دارد به فروش می رسانند. شرکت های مختلف برای تهیه عمده چرم های گاوی اصل از نوع میلینگ یا قیمت تولیدی می توانند از توزیع کنندگان اقدام نمایند.

توزیع کنندگان چرم گاوی میلینگ اصل

مقایسه چرم سبک و سنگین

چرم های سبک وزن و سنگین دارای تفاوت های بسیار زیادی هستند. این تفاوت بین این دو چرم از جهات مختلفی قابل توجه می باشد. در این قسمت می‌خواهیم برخی از تفاوت های مهم انواع گوناگون چرم های سنگین و سبک را برایتان شرح دهیم.

  • تفاوت در وزن

در واقع مهمترین تفاوت این دو وزنشان است. چرم های سنگین از پوست حیوانات سنگین تری همچون گاو درست شده است. به همین دلیل میزان وزن آن نیز به تناسب بیشتر از وزن چرم‌هایی بوده که از پوست گوسفند درست می‌شود.

  • تفاوت در شکل و ظاهر

این دو چرم از نظر ظاهری نیز با یکدیگر تفاوت دارند. میزان ضخامت انواع چرم گاوی میلینگ اصل سنگین بسیار بیشتر از چرم های سبک می باشد. از طرفی این دو چرم از نظر طرح های روی آن نیز با یکدیگر دارای تفاوت هستند.

  • تفاوت در استحکام و مقاومت

میزان دوام و استحکام چرم های سبک و سنگین نیز با یکدیگر تفاوت دارد. چه بسا انواع چرم های سنگین به دلیل ساختاری که داشته از نظر مقاومت در درجه بالاتری به نسبت چرم های سبک قرار دارد.

  • تفاوت در کاربرد

چرم های سبک و سنگین هر کدام برای درست کردن وسایل خاص استفاده می شود. برای مثال انواع چرم گاوی میلینگ اصل سنگین برای درست کردن وسایلی همچون روکش های ماشین، لوازم و ابزار ماشین آلات و..‌‌‌‌مورد استفاده قرار دارد.

مقایسه چرم سبک و سنگین

صادرکنندگان برتر انواع چرم گاوی میلینگ اصل

چرم های گاوی نیز از جمله چرم های سنگین و بسیار پرفروش است. چرم های میلینگ نیز یکی از انواع چرم های گاوی بوده که از پوست گاو به صورت طبیعی ساخته می شود. این نوع چرم در ایران با کیفیت بسیار بالا و تحت نظر کارشناسان متخصص تولید می شود. به همین خاطر مشتریان خارجی که خریدارا عمده چرم بوده نیز تمایل بسیار زیادی به خرید چرم های گاوی ایران از نوع میلینگ دارند.

صادرکنندگان برتر انواع چرم گاوی میلینگ اصل انواع چرم های با کیفیت را به خریداران داخلی و خارجی عرضه می‌کند. از طریق این صادرکننده می توان خرید انواع چرم گاوی شیک، چرم گاوی رنگی و…. را به صورت عمده با اطمینان خاطر از اصل بودن چرم به راحتی انجام داد.

صادرکنندگان برتر انواع چرم گاوی میلینگ اصل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما