تولید انواع چرم خام بزی درجه یک

تولید انواع چرم خام بزی درجه یک به دو صورت کاملا متفاوت انجام می گیرد که افزایش کاربرد آن در صنایع مصرفی را به همراه دارد. تشخیص نوع اصل این چرم نیاز به کسب آگاهی کامل از ویژگی های ظاهری و همچنین شناخت مراکز تولیدی در بازار داخلی است.
فروشگاه های عرضه معتبر نیز با کسب این اطلاعات می توانند بهترین انواع چرم طبیعی را با نرخ رقابتی به فروش برسانند.

تولید انواع چرم خام بزی درجه یک

اطلاعاتی خواندنی درباره تولید انواع چرم خام

زمانی که صحبت از انواع چرم طبیعی به میان می آید، مدل های مختلفی از آن را می توانیم نام ببریم. چرم گاوی، گوسفندی، شترمرغ، شتر و حتی گاومیش که در کشور به روش های سنتی و مدرن تولید می شوند. در برخی از کشورهای دیگر تولید چرم طبیعی با پوست تمساح و دیگر حیوانات نیز رایج است. اغلب برای تولید محصولاتی گران قیمت و سفارشی مورد استفاده قرار می گیرند.

در کشور ما سه نوع چرم گاوی، گوسفندی و بزی به ترتیب بیشترین میزان مصرف را دارند. البته اغلب در صنایع پوشاک و کیف و کفش به کار گرفته می شوند. عده زیادی انواع چرم بزی و گوسفندی را یکی می دانند. در حالی که تفاوت هایی از نظر کیفیت و شکل ظاهری با یکدیگر دارند.

میزان چربی روی چرم خام بزی به مراتب بسیار کمتر از نوع گوسفندی می باشد. از همین جهت پردازش و فرآوری آن آسانتر است. بیشترین کاربرد این نوع چرم تهیه انواع لوازم دکوری و تزیینی مانند تابلوها ساده و خوشونیسی هستند. البته فرشینه های خام بزی نیز برای پهن کردن در سالن های اداری و خانگی گستردگی زیادی دارند.

اطلاعاتی خواندنی درباره چرم خام بزی

فروشگاه عرضه چرم خام بزی درجه یک

فروشگاه های متعددی به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه عرضه و فروش چرم طبیعی فعالیت دارند. در مراکز استان ها، گالری های عرضه کننده معمولاً به صورت محدود چرم های دباغی و رنگ شده را جهت دوخت انواع کیف پولی، مجلسی، جاکارتی و …. به فروش می رسانند.

این در حالی است که عده زیادی از خریداران به دنبال چرم های خام و بدون رنگ هستند. همچنین از آنها به عنوان یک ماده اولیه جهت خلق آثار هنری استفاده می کنند. برای تهیه چرم خام بزی درجه یک به صورت عمده و قیمت رقابتی نیز راهکارهای متعددی وجود دارد. یکی از بهترین آنها سفارش از طریق تامین کنندگان مستقیم است.

امروزه عرضه چرم بزی درجه یک منوط به یک برند یا تولیدی خاص نمی شود. همین امر افزایش تنوع و همچنین کیفیت این محصولات را به همراه دارد. بدون شک بهره گیری از روش های خرید و فروش آنلاین راهکار مناسبی جهت ارتباط با این مراکز و امکان سفارش محصول مورد نظر است.

فروشگاه عرضه چرم خام بزی درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما