تولید انواع چرم گاوی اشبالت

تولید انواع چرم گاوی اشبالت با دقت و ظرافت بالایی انجام می گردد تا رضایت مشتری خود را در مورد این محصول جلب کند. این نوع چرم گاوی از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

همین موضوع باعث شده تا شرایطی فراهم آید و این محصول به کشورهای خارجی نیز صادر گردد و با استقبال زیادی از تولیدکنندگان و یا مشاغلی که با این محصول سر و کار دارند مواجه شود.

تولید انواع چرم گاوی اشبالت

چرم گاوی اشبالت چگونه است؟

چرم گاوی اشبالت چگونه است؟ چرم گاوی صادراتی از بهترین و مرغوبترین چرم ها تولید می‌شود و به کشورهای مختلف خارجی نیز صادر می گردد. این نوع چرم در تولید محصولات زیادی استفاده می‌شود و کاربردهای فراوانی دارد.

به احتمال زیاد برای شما عزیزان این سوال پیش بیاید که چرم گاوی اشبالت چگونه است؟؟؟ در اینجا توضیح مختصری در مورد این محصول را بیان می کنیم تا اطلاعات و آگاهی شما نسبت به این محصول افزایش پیدا کند و هیچ گونه سوال و یا مشکلی در هنگام خرید این نوع چرم برای شما به وجود نیاید.

منظور از اشبالت چرم گاو قسمت زیرین پوست گاو می باشد که زمانی که سطح صیقلی و صاف این چرم جدا می‌کنند قسمت پُرزداری باقی می‌ماند که به آن اشبالت می‌گویند. این قسمت از چرم در مقایسه با سایر نقاط چرم از کیفیت کمتری برخوردار می‌باشد.

  • از ویژگی‌های چرم گاوی اشبالت می توان به این موارد اشاره کرد که این محصول در مقایسه با سایر چرم ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر می باشد.
  • این نوع از چرم گاوی بسیار نرم بوده و دارای پُرزهای لطیفی می باشد که زیبایی و جذابیت خاصی به این نوع چرم می‌دهد.
  • چرم گاوی اشبالت طبیعی دارای پوستی با مقاومت و استحکام بسیار زیادی می باشد جلوه و زیبایی خعمر دارد و در تولید بسیاری از محصولات به کار برده می‌شودو بعنوان نمونه در تولید محصولاتی مانند کیف، کفش، کمربند صندلی ،مبل و مواردی از این قبیل کاربرد بسیار فراوانی دارد.
  • اگر از این نوع چرم گاوی به خوبی نگهداری شود طول عمر این محصول و مدت نگهداری این محصول افزایش پیدا می‌کند و به هیچ عنوان زیبایی خود را از دست نمی‌دهد‌

عرضه مستقیم چرم گاوی اشبالت

عرضه مستقیم چرم گاوی اشبالت عرضه مستقیم چرم گاوی تنها به صورت اینترنتی و آنلاین صورت می‌گیرد و شما عزیزان میتوانید برای ثبت سفارشات خود به آدرس اینترنتی در اختیار شما قرار داده می شود مراجعه نمایید و بعد از مشاهده این محصول و قیمت آن را سفارش دهید.

چرم گاوی ایرانی جز بهترین نوع چرم های دنیا می باشد و بسیاری از کشورهای مختلف خارجی صادر می گردد قیمت این محصول به دلیل فروش اینترنتی و حذف واسطه ها بسیار مناسب و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما