تولید انواع چرم گاوی الگانت

تولید انواع چرم گاوی الگانت در واقع از پوست گاو تهیه می‌شود که از جمله بهترین و باکیفیت ترین چرم‌های طبیعی است که در ایران وجود دارد.

از انواع چرم گاوی با تنوع رنگی بسیار زیاد با طرح های زیبا برای تولید و دوخت کیف و کفش درجه یک استفاده می شود. در واقع چرم گاو و بز الگانت علاوه بر زیبایی خیره کننده دارای کیفیت بالا بوده که چندین سال بدون ایجاد آسیب دیدگی قابل استفاده باقی می‌ماند. امروزه مراکز تولید فراوانی هستند که در زمینه تولید بهترین نوع چرم گاو در حال فعالیت می باشند.

تولید انواع چرم گاوی الگانت

از چرم چگونه نگهداری کنیم؟

همانگونه که گفته شد چرم گاوی الگانت برای تولید انواع کیف و کفش کمربند و کیف پول استفاده می‌شود. با داشتن تنوع رنگی بسیار بالایی که دارد باعث تولید لوازم چرمی شیک و زیبا نیز می شود. در این میان چرم گاوی روشن نیز از محبوبیت زیادی برخوردارند. در واقع چرم طبیعی دارای کیفیت بالایی هستند. در مدت زمان طولانی با نگهداری اصولی و رعایت چند نکته مهم به طراوت اولیه خود باقی می‌مانند. در ادامه چند مورد از نکات نگهداری چرم طبیعی را بیان می‌کنیم.

  • یکی از راههای نگهداری چرم گاوی الگانت در مدت زمان طولانی پاک کردن مداوم گرد و خاک ها از روی چرم ها می باشد. با گردگیری مداوم چرم گاوی از آسیب دیدگی آن جلوگیری می‌شود.
  • برای ماندگاری و براقیت چرم های گاوی خود هر چند ماه یکبار از واکس چرم مخصوص بر روی آنها استفاده کنید. تا باعث رطوبت رسانی به چرم شود و از ایجاد شکستگی در چرم جلوگیری کند.
  •  چرم گاوی الگانت در برابر رطوبت ها بسیار مقاومت کمی دارند. امکان کپک زدگی در آنها افزایش می یابد. پس سعی کنید آنها را در درون یک پارچه نخی در محیطی خشک قرار دهید.
  • چرم ها در برابر نور مستقیم خورشید دچار آسیب دیدگی زیادی می شوند. توصیه می‌شود چرم ها را در محیطی با نور معمولی نگهداری کنید.
  •  چرم گاوی الگانت در برابر عطرها و اسپری های الکلی بسیار آسیب پذیر است. ممکن است که سطح روی آن دچار آسیب‌دیدگی جدی شود. این چرم ها را در معرض عطر ها و اسپری های الکلی خود قرار ندهید.
  • از چرم گاوی چگونه نگهداری کنیم؟

فروشگاه عرضه چرم گاوی الگانت

در سال‌های اخیر به دلیل توجه بیشتر افراد به انواع لوازم چرم گاو و محبوبیت بالای آن در بین طرفدارانش باعث شده است که مراکز تولیدی و عرضه چرم گاوی الگانت فعالیت بیشتری داشته باشند و چرم گاوی را در میزان بالا تولید کنند، فروشگاههای عرضه چرم با مراجعه به مراکز و خرید عمده از آنها چرم ها را با قیمت مناسب و کیفیت بالا در فروشگاه‌های خود در دسترس خریداران قرار می دهند، خریداران با مراجعه به فروشگاه های عرضه می توانند چرم مورد نظر خود را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا خریداری کنند.

فروشگاه عرضه چرم گاوی الگانت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما