خرید آسان چرم گاوی درجه یک صادراتی

خرید آسان چرم گاوی درجه یک صادراتی در تنوع رنگی بالا و در ضخامت های متفاوت در بهترین درجه کیفیت به صورت عمده و مستقیم انجام می گیرد.

خرید آسان چرم گاوی از مراکز اصلی تولید آن این امکان را برای خریداران به وجود آورده است. بتوانند بهترین و با کیفیت ترین این چرم طبیعی را با قیمتی مناسب و به صرفه تهیه کنند. به خاطر اینکه کشور ما ایران توسط کارخانه های تولیدی مخصوص توانسته است این نوع از چرم را در بهترین درجه کیفیت در آمار بالا تولید کند. همواره روش های خرید مستقیم را فراهم کرده است. خریدار بتواند به راحتی و بدون واسطه گری اقدام به خرید این نوع از چرم کند.

خرید آسان چرم گاوی درجه یک صادراتی

مشخصات چرم گاوی درجه یک

همانطور که می‌دانید چرم گاوی درجه۱ یکی از انواع چرم های طبیعی می باشد. در کشور ما ایران به شکل قابل توجهی مورد اهمیت و تولید قرار گرفته است. از ویژگی‌های اصلی چرم گاوی در درجه اول می‌توان به انعطاف پذیری آن اشاره کرد. به گونه ای بوده است که در برابر عوامل طبیعی توانسته است به راحتی کیفیت و نرم بودن خود را حفظ کند. همچنین این نرم بدون شک باعث شده که دوخت آن مرتب و منظم صورت بگیرد.

از دیگر خصوصیات چرم گاوی می توان به این نکته اشاره داشت. ضخامت این نوع از چرم نسبت به دیگر انواع چرم های طبیعی بیشتر بوده است. همچنین از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار بوده است. از نوع نازک این چرم به عنوان چرم لباس دوزی استفاده می‌شود. این نوع از چرم هم سبک می باشد و هم اینکه قابلیت تنفس پذیری دارد. در تولید محصولات متنوع باعث شده است که کیفیت آنها بالا ببرد.

چرم شبرو یکی از انواع چرم های طبیعی و لوکس بوده است. معمولا از چرم گاوی و چرم بزی آن را تهیه می کنند. این نوع از چرم از لطافت قابل توجهی برخوردار بوده و همچنین سطح آن به صورت براق می باشد.

مشخصات چرم گاوی درجه یک

خرید آسان فوق العاده انواع چرم گاوی

فروش فوق العاده انواع چرم گاوی درجه یک صادراتی در بهترین درجه کیفیت به دو صورت چرم گاوی دباغی شده که چرم گاوی ساده و طرح دار می باشد. همچنین چرم گاوی مویی به بازار عرضه می شود. فروش مستقیم آنها به عنوان فروش فوق العاده و بدون افزایش قیمت‌های دلالان توانسته است با قیمت واقعی خود به دست مشتری و خریدار برسد.

هر چقدر که شما این نوع از چرم را به روش مستقیم و بدون واسطه گری از دست تولیدکنندگان اصلی آن تهیه کنید. در واقع موفق شده اید که این چرم با کیفیت را به قیمت واقعی خودش خریداری کنید.

فروش فوق العاده انواع چرم گاوی درجه یک صادراتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما