خرید برترین چرم گاوی اشبالت

چرم‌گاوی اشبالت یک نوع چرم طبیعی است که برای ساخت انواع کیف و لباس و کفش مورد استفاده قرار می‌گیرندو سطح براق و صاف آن برداشته میشود که به سطح زیرین پوست گاواشبالت میگویند .اگر قصد خرید چرم طبیعی مرغوب را دارید می توانید به سایت ما که یکی از مراکز خرید برترین چرم گاوی اشبالت است مراجعه کنید و این چرم را با بهترین کیفیت و مرغوبیت خریداری و از آن استفاده نمایید.

خرید برترین چرم گاوی اشبالت

مرغوب ترین چرم ها چه ویژگی دارند؟

مرغوب ترین چرم ها چه ویژگی دارند؟ چرم اشبالت یک نوع چرم طبیعی و ضخیم می باشد که از پوست گاو و شتر به دست می آید از مهمترین نشانه های چرم اشبالت گاوی سطح مخملی و پرزدار آن است.امروزه ضخامت چرم چندان مهم نیست و چرم دباغی شده ضخامت بسیار بالایی دارد بهترین قسمت هر چرمی سطح زیرین آن است و مثل جیر می باشد و امروزه برای درست کردن کیف و کفش از مرغوب ترین و بهترین چرم استفاده می کنند.

اشبالت ها مزایا و برتری هایی دارند که می‌توان به آن اشاره کرد از جمله برش آسان، کار کشی راحت و همچنین مقرون به صرفه بودن آن و همچنین اشبالت ها بسیار نرم هستند.و به دلیل وجودپرز های لطیف آن پوشش جذابی به چرم می بخشد و از دیگر مزایای آن منعطف بودن آن است که می توان برای تولید انواع لباس ،لوازم جانبی از آن استفاده کرد.

همچنین اشبالت طبیعی معمولاً ضخیم و جنسی بسیار محکم دارد که با عملیات دباغی و رنگ آمیزی به آن جلوه ای بسیار زیبا می بخشد این چرم در صنایع کیف دوزی ،چرم دوزی ،کفش، مبل ،صندلی کاربرد خاصی دارد.معمولاً از چرم گاوی درجه یک برای دوخت انواع کیف وصندلی و کفش استفاده می کنند که بسیار کارایی دارد و محصولی مقاوم است.از ویژگی های مرغوب چرم ها می توان به بادوام بودن چرم و مقاومت آن و صاف و یکدست بودن چرم ،ضخامت های گوناگون ان اشاره کرد.

فروش بهترین انواع چرم گاوی اشبالت

فروش بهترین انواع  چرم گاوی اشبالت فروش بهترین انواع چرم گاوی اشبالت را با بهترین مرغوبیت کیفیت در بازار با طرفداران زیادی روبرو شده است این محصول به دلیل کیفیت و مقاومت هان برای دوخت انواع کیف و کفش به کار برده می‌شود.چرم گاوی ارزان یکی دیگر از انواع چرم های موجود در بازار می باشد که کیفیت آن نسبت به دیگر چرم ها کمتر است و سطح مقاومت آن پایین تر می باشد.

برای خرید محصول می توانیم آن را از طریق اینترنتی و یا سایت های معروف و معتبر خریداری کنیم که خرید از طریق اینترنت از نظر زمان و هزینه برای ما به صرفه تر می باشد و همچنین یک خرید با ضمانت با کیفیت انجام میگیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.