خرید عمده انواع چرم خام گاوی

انواع چرم‌خام گاوی با کیفیت عالی و همچنین قیمتی بسیار مناسب از طریق این فروشگاه در بازار عرضه می گردد و به دست خریداران می رسد. چرم یکی از محصولات ساخت دست بشر می باشد که از زمان های بسیار دور مورد استفاده قرار می گیرد. انواع چرم‌خام گاوی حتی به صورت ورق ها خام نیز دارای زیبایی و ظاهر بسیار جذابی می باشند. انواع چرم‌خام گاوی اما هنگامی که چرم به یک محصول مانند کفش یا کیف تبدیل می شود زیبایی آن دو چندان می شود. یکی از ویژگی های چرم گاوی این هست که با استفاده از آن نه تنها خراب نمی شود بلکه زیبایی بیشتری هم پیدا می کند. چرم خام گاوی عمده به صورت انبوه و با کیفیت بسیار زیاد در ایران تولید می شود. خرید عمده انواع چرم خام گاوی

بررسی ساختار انواع چرم

چرم ها انواع گوناگونی دارند. به طور کلی به هر محصولی که از پوست حیوانات تهیه می شود چرم گفته می شود. عمده چرم ها از پوست حیواناتی مانند گاو و گوسفند تهیه می شوند. انواع چرم‌خام گاوی اما در این میان در برخی موارد از پوست حیوانات دیگر. مانند کروکودیل و گوزن نیز چرم تولید می شود. چرم گوزن از نظر مقاومت، مقاوم ترین و بهترین چرم می باشد. اما هم بسیار نایاب می باشد و هم از قیمت بالاتری برخودار است. بنابراین محصولات این نوع چرم را به سختی می توان پیدا کرد.

یکی از اصلی ترین دسته بندی های انواع چرم‌خام گاوی بر اساس ضخامت چرم و لایه بندی آن ها و کیفیت این لایه ها می باشد. چرم گاوی شبرو یکی از مرغوب ترین چرم های موجود در بازار است. از قسمت بالایی یا همان top grain در پوست گاو تهیه می شود. از نظر مقاومت نیز دارای سطح مقاومت بالایی نیز می باشد.

انواع چرم‌خام گاوی در بازار بسیار موجود می باشد.  هر کدام از آن ها دارای ویژگی های مختص به خود می باشند. ساختار انواع چرم ها بر اساس لایه بندی آن ها متفاوت می باشد. درجه کیفی آن ها را کیفیت لایه بندی آن ها مشخص می نماید.

بررسی ساختار انواع چرم

فروش برترین انواع چرم خام گاوی عمده

چرم‌خام گاوی اصل دارای ظاهر بسیار زیبا می باشد که استفاده از آن ها نیز باعث می شود که زیبایی آن ها در طول زمان دو چندان شود. برترین انواع چرم‌خام گاوی به آن هایی اطلاق می شود که از قسمت های بالایی پوست گاو تهیه شده باشد و هر چقدر لایه بندی پایین تر باشد کیفیت و قیمت چرم تولیدی نیز کاهش خواهد داشت. قیمت چرم ها بار اساس ضخامت لایه بندی آن ها و رنگ و … تعیین می شود. برای خرید عمده انواع چرم‌خام گاوی و اطلاع از قیمت آن ها باید با فروشندگان یا تولید کنندگان آن ها در ارتباط باشید تا بتوانید بهترین محصول را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

فروش برترین انواع چرم خام گاوی عمده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما