خرید عمده چرم گاوی اعلا

خرید عمده چرم گاوی اعلا بسیار باصرفه و ارزانتر انجام می شود و در صورتی که بتوان آن را بدون واسطه نیز تهیه نمود با کمترین هزینه ارائه می شود و به دلیل کیفیت های بالای محصول خریداران زیادی به این سمت سوق پیدا کرده اند، مشتری نیز می تواند با کاهش هزینه های اولیه و افزایش سود خود با رضایت کاملی خرید نموده و از کیفیت های ارائه شده نیز اطمینان بیشتری خواهد داشت.

خرید عمده چرم گاوی اعلا

مشخصات چرم گاوی اعلا

مشخصات چرم گاوی اعلا چرم گاوی دارای مشخصات زیر می باشد:

  • همچنین از قابلیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده بنابراین با فرم بدن انسان هم خوانی دارد علاوه بر آن ضد آب نیز می باشد.
  • به دلیل داشتن ضخامت بالا براحتی می توان حکاکی را بر روی آن اجرا نمود و هر جلد آن نیز بین ۱۸ تا ۱۵ پا می باشد که نوع بزرگ پا دارای دور ریزی و پرتی کمتری بوده و باصرفه تر است.
  • چرم گاوی بسته به نوع دباغی در انواع ضخیم، نازک، نرم و خشک تولید می شود که سطح صاف و بدون گرینی دارد.
  • دارای بافت فیبری بادوامی است که از سایر چرم ها ضخیم تر و قوی تر می باشد و در برابر پارگی و ترک مقاومت بالایی دارد.
  • دارای خشکی، ضخامت و سنگینی بیشتری نسبت به نوع های دیگر است لذا در صورتی که به درستی دباغی شود برای پوشاک نیز مناسب می باشد.
  • از دباغی راحتی برخوردار است که فرایندهای برنزه سازی نیز بر روی آن اجرا می شود و به دلیل دفع راحت رطوبت شکل ظاهری خود را از دست نخواهد داد که مقاومت بالایی نیز در برابر سرما، گرما و نور خورشید دارد.

فروش استثنایی بهترین چرم گاوی اعلا

فروش استثنایی بهترین چرم گاوی اعلا فروش اسنثنایی بهترین چرم گاوی اعلا نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نموده است زیرا آنها می توانند این محصول را به صورت عمده و بدون واسطه تهیه نموده و ضمن اطمینان از کیفیت های منحصر به فرد از قیمت های ایده آل نیز بهره مند شوند.

چرم گاوی دارای کیفیت عالی بوده مانند چرم گاوی میلینگ که کاربردها و مصارف زیادی در تولید کیف، کفش، کمربند، پالتو، کت و … دارد، همچنین نژاد گاو، خوراک آن، سن، منطقه و آب و هوایی که حیوان در آنجا پرورش یافته و … در کیفیت پوست و چرم آن تاثیرگذار است، مثلا مناطقی که حشرات زیاد است با گزیدن گاو باعث سوراخ شدن پوست یا چرم خواهند شد.

چرم گاوی با گوساله تفاوت های نسبتا کمی دارد چون نوع گوساله نازکتر و سبک تر بوده و مقاومت کمتری دارد، چرم گاوی تبریز یکی از بهترین چرم های ایرانی است و به دلیل کیفیت ثابت شده و بالایی که داشته از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.