خرید عمده چرم گاوی صادراتی خام

چرم گاوی صادراتی خام به عنوان یک ماده اولیه در صنایع مختلف تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد. امکان تامین عمده این محصول برای شرکت های صادراتی همواره با محدودیت هایی مانند افزایش قیمت های فروش همراه است. به همین علت در این مقاله قصد داریم بهترین شیوه های خرید چرم گاوی درجه یک را بررسی و آنالیز کنیم.

خرید عمده چرم گاوی صادراتی خام

مشخصات چرم گاوی صادراتی

مشخصات چرم گاوی صادراتی چرم گاوی یکی از پرطرفدارترین انواع چرم های مورد استفاده در صنعت تولیدی محصولات چرمی به شمار می آید. به گونه ای که امروزه حدود 70 درصد از تولیدات محصولات چرم با استفاده از نمونه های ساخته شده از پوست گاو می باشند. با توجه به ویژگی های اولیه مانند چگالی و وزن پوست، چرم گاوی در گروه انواع چرم های سنگین قرار می گیرد. لایه نسبتاً ضخیم و مقاومت در برابر کشش و اصطکاک برخی از ویژگی های مهم آن هستند.

برای خرید چرم گاوی صادراتی توجه به کیفیت آن اهمیت زیادی در جلب رضایت مشتریان خارجی دارد. برای این منظور باید مطمئن شوید که هیچ کدام از قسمت های محصول دچار خراشیدگی یا سوراخ های جزئی و ریز نباشند. تغییر رنگ و همچنین کپک زدگی به علت وجود درصد بسیار کم رطوبت، می تواند منجر به عدم رضایت خریداران به ویژه در بازارهای صادراتی شود.

نکته مهم اینکه عواملی مانند جنسیت گاو یا گوساله، سن، شرایط نگهداری و نوع تغذیه به صورت مستقیم بر کیفیت چرم تولیدی تاثیرگذار هستند. به همین علت تولیدکنندگان باید بهترین نوع پوست گاو را برای فرآوری و تولید چرم طبیعی یا خام تهیه و خریداری کنند.

قیمت خرید چرم گاوی صادراتی خام

قیمت خرید چرم گاوی صادراتی خام قیمت چرم گاوی صادراتی خام متناسب با بسیاری از ویژگی های کیفی و کمی تعیین می شود. بدون شک فرآیند تولیدی و نحوه فرآوری این محصولات مهمترین عامل در تعیین قیمت خرید آنها هستند. اگر از شیوه های سنتی و دستی برای آماده سازی و دباغی پوست گاو استفاده شود، هزینه های جانبی رشد و نوسان زیادی خواهند داشت.

بهره گیری از دستگاه های صنعتی برای تولید چرم و امکان سفارش مستقیم از طریق تولیدی ها یا نمایندگان فروش آنها راهکار مناسبی برای خرید این محصولات در بازار رقابتی این روزها به شمار می آیند. برای صادرات چرم گاوی آنتیک و مدل های دیگر، آگاهی از هزینه های جانبی مانند کرایه حمل و نقل و هزینه گمرک نیز باید مدنظر قرار گیرد.

اگر با قوانین و مقررات صادرات چرم گاوی آشنایی ندارید، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و امکان تامین مستقیم انواع چرم گاوی هورس و آنتیک با کمترین قیمت ممکن از مراکز تولیدی، می توانید با نمایندگان فروش این مرکز به صورت آنلاین در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.