سرامیک کف حصیری باهر سبک و سلیقه ای سازگار است

کفپوش می تواند فضا را بسازد یا خراب کند با سرامیک کف حصیری  می تواند طراحی یک اتاق را بهبود بخشد، اولین تاثیر خوبی را نشان دهد و تاثیر مثبتی بر تجربه کاربر داشته باشد.

با این حال، از آنجایی که کف ها باید در برابر شرایط مخرب مانند قرار گرفتن در معرض رطوبت و گرما، تردد مداوم پایی و جابجایی اثاثیه سنگین مقاومت کنند.

طبیعی است که به مرور زمان تخریب شوند. بنابراین، بازسازی کف برای حفظ فضای داخلی در شرایط خوب، به ویژه آنهایی که به شدت مورد استفاده قرار می گیرند، بسیار مهم است.

هنگام انتخاب یک ماده جدید برای جایگزینی سطح قدیمی، صاحبان ساختمان، معماران و طراحان باید بسیاری از عوامل کلیدی مانند راحتی، دوام و زیبایی را در نظر بگیرند.

اما وقتی صحبت از ساختمان‌هایی می‌شود که در آن‌ها کارکردهای روزانه انجام می‌شود و بنابراین نمی‌توان آن‌ها را برای مدت طولانی بسته کرد.

مانند سوپرمارکت‌ها، دفاتر و رستوران‌ها ،سرعت نصب اغلب اولویت اول می‌شود. در نهایت، به قول قدیمی ها، “زمان پول است.

سرامیک

با در نظر گرفتن این موضوع، نوآوری های اخیر کفپوش بر نصب سریع، آسان و کارآمد، اما بدون به خطر انداختن ظاهر بصری و استحکام متمرکز شده است.

به عنوان مثال، شرکت کاشی و سرامیک را توسعه داده است، یک سیستم کفپوش جدید با کیفیت بالا که می تواند بدون چسب و در زمان رکورد نصب شود و در عین حال ظاهر، زیبایی و خواص سرامیک خام را حفظ کند.

اساسا یک سیستم کاشی و سرامیک است، به این معنی که تمام مزایای مشخصه مواد را نسبت به سایر پوشش های کف مانند لمینت ها یا وینیل ارائه می دهد.

این کاشی‌ها علاوه بر مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش، آب و لکه، بی بو، غیر قابل اشتعال، مقاوم در برابر نور، محو نشدن، قابل بازیافت، غیر قابل نفوذ حرارت و عاری از علائم فشار مبلمان سنگین هستند.

اما چیزی که در مورد ترکیب منحصر به فرد است این است که شامل یک لایه نازک چوب پنبه در زیر کاشی است که به طور خاص توسعه یافته است.

این لایه بدون پی وی سی، کلر و نرم کننده ها به صورت حرارتی تحت فشار ثابت ایجاد می شود و سپس به طور دائم در پشت سرامیک اعمال می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.