سفارش انواع چرم بزی عسلی عمده

سفارش انواع چرم بزی عسلی عمده بطور مستقیم انجام می شود. بیشترین میزان استفاده در صنعت تولید کیف و کفش را دارد. این محصولات بر حسب درجه کیفی و حتی شکل ظاهری دسته بندی های گسترده ای دارند که یکی از پرطرفدارترین آنها چرم نبوک بزی است. برای سفارش انواع چرم طبیعی به صورت عمده، بهترین و ارزانترین راهکارها را ارائه خواهیم کرد.

سفارش انواع چرم بزی عسلی عمده

چرم نبوک اصل چه مشخصاتی دارد؟

اگر در تولید چرم از قسمت بیرونی پوست حیوانات استفاده شود به آن نبوک می گویند. این نوع چرم از نظر ظاهری شباهت زیادی به جیر و اشبالت دارد. اما دارای مقاومت بیشتری می باشد. به همین علت یکی از بهترین گزینه ها برای تولید انواع کفش چرمی به شمار می آید.

برای تولید این نوع چرم پس از دباغی پوست، لایه بیرونی آن سنباده زده می شود. تا هر نوع برآمدگی یا اضافات روی آن کاملاً حذف شود. سپس این بخش از چرم به صورت کاملاً اتوماتیک فرآوری، رنگ آمیزی و جهت برش به مرحله بعد ارسال می شود. دوام و مقاومت قسمت بیرونی پوست در برابر عوامل محیطی به ویژه گرما بیشتر است. به همین علت چرم های تولید از آن کیفیت بالاتری دارند.

شکل ظاهری چرم نبوک اندکی حالت مخملی دارد. برای تشخیص نمونه های اصل می توانید روی سطح کفش یا هر وسیله ساخته شده است. از این نوع چرم دست بکشید تا به راحتی متوجه داشتن بافت بسیار نرم و الیاف مانند آن شوید. توجه کنید که چرم نبوک اصل قابلیت تنفسی زیادی دارد. و از ایجاد بوی بد و عرق کردن پاها جلوگیری می کند.

تمامی این ویژگی ها سبب شده تا انواع ملزومات ساخته شده است. از این نوع چرم به ویژه در صنعت کیف و کفش و مبلمان قابلیت استفاده در تمامی فصول سال و شرایط آب و هوایی مختلف را داشته باشند.

چرم نبوک اصل چه مشخصاتی دارد؟

بررسی قیمت انواع چرم بزی عسلی عمده

در صنعت تولید کفش، استفاده از چرم بزی عسلی رواج گسترده ای دارد. علاوه بر کیفیت این نوع چرم طبیعی، رنگی عسلی آن برای کفش و کیف های اداری انتخاب هوشمندانه ای است. عدم جذب گرد و خاک، قابلیت تمیز کردن آسان و مقاومت در برابر حرارت و نور خورشید بخشی از مزیت های چرم بزی طبیعی هستند.

این نوع چرم از نظر کیفیت ساخت نیز تنوع زیادی دارد. بسیاری از مراکز تولیدی کفش و پوشاک همواره به دنبال تهیه چرم بزی ارزان با هدف کاهش هزینه ها می باشند. بدون شک عوامل بسیاری در دستیابی به این هدف موثر خواهند بود که از مهمترین آنها باید به سفارش مستقیم از مراکز وارداتی یا تولیدی چرم طبیعی اشاره کنیم.

در پایان ذکر این نکته مهم است که قیمت چرم بزی اقتصادی متناسب با حجم سفارشی و میزان تولید این محصولات در داخل تعیین می شود. بنابراین در برخی از فصول سال با نوسانات افزایشی انواع چرم بزی عسلی عمده مواجه خواهید شد. سفارش چرم بزی عسلی بصورت عمده در انواع مختلف انجام می شود.

بررسی قیمت انواع چرم بزی عسلی عمده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما