سفارش انواع چرم خام گاوی

چرم خام گاو به عنوان یکی از بهترین و پرفروش ترین نمونه های تولید شده در کشور می باشد. چرم دارای کاربردها و مصارف بسیار زیادی بوده و برای تولیدات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. برای سفارش انواع چرم خام گاوی متقاضی می تواند آن را مستقیماً از واحد تولید کننده یا واحد فروش عمده آن با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کرده و این اطمینان را داشته باشد که چرم گاو اصل و درجه یک را خریداری خواهد کرد.

سفارش انواع چرم خام گاوی

چگونه چرم گاو اصل را تشخیص دهیم؟

چرم به دلیل کیفیت بالا و انعطاف پذیری بسیار خوبی که دارد در تولیدات مختلف از جمله پوشاک، کیف و کفش و لوازم لوکس مورد استفاده قرار می‌ گیرد. به همین علت افرادی که در زمینه خرید یا تولید محصولات مختلف فعالیت می کنند همواره به دنبال چرم گاو اصل می باشند تا بتوانند محصولات خود را در بالاترین سطح کیفی تولید نمایند. برای تشخیص چرم خام گاو اصل توجه به مواردی که در ادامه این بخش به آنها اشاره خواهد شد لازم می باشد. متقاضی می‌ تواند با استفاده از راهکارهای زیر به اصل بودن این محصول پی ببرد.

  1. چرم خام گاو اصل دارای نقش و خطوط نامنظم می باشد. این موضوع به عنوان یکی از راه های تشخیص آن به شمار می‌ رود.
  2. چرم‌ گاوی دارای بوی مخصوص می باشد. افرادی که با چرم آشنایی دارند به راحتی می‌ توانند بوی چرم را استشمام نمایند.
  3. این محصول در برابر درجه حرارت های بالا مقاوم می باشد. چرم خام گاو در صورت سوختن دچار آتش سوزی یا بوی پلاستیک نمی‌ گردد و بوی چرم از آن ساطع می شود.
  4. این نمونه چرم از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می‌ باشد.
  5. دارای مقاومت بسیار خوبی بوده و از طول عمر بالایی برخوردار است.
  6. چرم اصل دارای شناسنامه می باشد. این موضوع به عنوان مهر تایید بر اصل بودن این محصول به شمار می رود.

چگونه چرم گاو اصل را تشخیص دهیم؟

قیمت انواع چرم خام‌گاو

چرم طبیعی یکی از نمونه چرم خام گاو می باشد که به دلیل کیفیت و کارآیی زیادی که دارد و با توجه به حجم سفارش آن نیز با قیمت های مختلفی عرضه می گردد و متقاضی خریدار‌ می‌ تواند آن را متناسب با نیاز خود با قیمت مختلف خریداری کند، چرم خام گاو قیمت انواع چرم گاو متاثر از نوسانات بازار می باشد و با توجه به اینکه این روزها شاهد تغییرات قیمت و افزایش قیمت می باشیم این محصول نیز با قیمت‌ های مختلفی عرضه خواهد شد. از طرفی قیمت‌ این نیز متاثر از حجم سفارش و نحوه خرید و فروش چرم می باشد. در صورت خرید مستقیم و با حجم عمده از کاهش قیمت زیادی بهره خواهد برد.

قیمت انواع چرم خام گاو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما