سفارش انواع چرم گاوی ایرانی

جهت سفارش انواع چرم گاوی ایرانی،برای کاربرد های مختلف می توانید به مراکز معتبر مراجعه کنید. این محصولات را با بهترین کیفیت که بسیا بادوام بوده تهیه کنید.

چرم گاوی ایرانی معمولاً از پوست حیواناتی همچون گاو، بز، شتر و… بدست می آید. بسیار انعطاف پذیر و بادوام بوده و کاربردهای زیادی دارند. کشور ما هم به دلیل اینکه در زمینه دامپروری فعالیت گسترده‌ای دارد. توانست موفقیت چشمگیری در تولید چرم داشته باشد. شما عزیزان می توانید جهت سفارش انواع چرم گاوی ایرانی این محصول را جهت کاربردهای مختلف به مراکز معتبر مراجعه کنید.

سفارش انواع چرم گاوی ایرانی

از چرم دانه دار کامل چه می دانید؟

چرم گاوی انواع مختلفی دارند و معمولاً یک ماده بسیار انعطاف پذیر است. در تولید انواع پوشاک، کیف و کفش به کار گرفته می شود. نوعی چرم خالص که به آن چرم دانه دار کامل گفته می شود. جز چرم های بسیار زیبا است که به قویترین شکل ممکن ساخته شده است. باعث می شود که چرم در برابر ترک خوردگی، رطوبت یا پارگی مقاوم شود.

در واقع روی این چرم گاوی  تمامی علائم و بی نظمی هایی که روی پوست حیوان وجود داشته، مشاهده می شود. چرم گاوی ایران همانند نیش حشرات، زخم های روی بدن حیوان و… . این چرم ها با گذشت زمان یک زیبایی بسیار خاص پیدا می کند که بویی متمایز با سایر چرم داشته است. نکته مهمی که باید بدانید این است که رنگ آن دقیقا رنگ پوست حیوان بوده و قابلیت رنگ پذیری ندارد.

یکی از بهترین چرم ها، چرم دانه دار کامل است. علامت های طبیعی به خوبی روی ظاهر آن وجود داشته. به دلیل اینکه تحت فرایند های مختلف قرار نمی‌ گیرد. جز چرم‌ های کاملاً طبیعی است. این دانه هایی که رویچرم گاوی ایرانی وجود دارد، دوام و ماندگاری آن را بیشتر می‌ کند همچنین باعث می شود که چرم قابلیت تنفس پذیری داشته تا در حین تماس با آب و رطوبت مقاومت خود را از دست ندهد، اینچرم گاوی ایرانی با گذشت زمان به جای اینکه رنگ خود را از دست دهد، به مرور به زیبایی آن بخشیده می شود و پس اگر می خواهید یک چرم کاملاً طبیعی و بادوام داشته باشید حتما چرم دانه دار کامل را در اولویت خود قرار دهید.

از چرم دانه دار کامل چه می دانید؟

خرید مستقیم انواع چرم گاوی ایرانی

از آنجایی که چرم گاوی رنگ روشن و تیره جز پرفروش ترین نمونه های آن است، تولید کنندگان منسوجات چرمی جهت خرید این محصول اقدام کرده تا بتوانند یک چرم با کیفیت اصلی را خریداری کنند. در واقع خرید مستقیم چرم گاوی ایرانی برای خریداران حائز اهمیت خواهد بود و نکته قابل توجه آن حذف هرگونه واسطه‌گری در این میان بوده که امکان خرید بی واسطه را به را به مشتریان عزیز داده و از این طریق خیال مشتری را از بابت خرید یک محصول با کیفیت و مرغوب آسوده خواهد کرد.

خرید مستقیم انواع چرم گاوی ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما