سفارش عمده چرم طبیعی گاوی

سفارش عمده چرم طبیعی گاوی با کیفیت را می توانید از طریق این صفحه انجام دهید. همچنین از امکانات ویژه مجموعه ما با خرید این محصول برخوردار شوید. چرم طبیعی گاوی از مقاوم ترین انواع چرم محسوب می شود.
لذا از مواد کاربرد بسیار گسترده ای در تهیه انواع منسوجات به ویژه منسوجات مقاوم و بادوام برخوردار می باشد. قیمت خرید این محصولات به میزان زیادی به کیفیت و شیوه سفارش آن بستگی دارد.
سفارش عمده این چرم به ویژه اگر به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام گیرد از بهترین روش های ممکن به دلیل کاهش قیمت خرید و افزایش اطمینان از کیفیت و اصالت محصول به شمار می رود.

سفارش عمده چرم طبیعی گاوی

مزیت دوخت مبلمان با چرم

چرم طبیعی گاوی یکی از محصولات با دوام و پرتنوعی است. از آن می توان به جهت دوخت مبلمان شیک و امروزی استفاده نمود. اما از مهمترین مزیت های استفاده از چرم طبیعی گاوی در دوخت انواع مبلمان علاوه بر دوام و تنوع بالایی که دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در تهیه و دوخت مبلمان چرم استفاده از چرم هایی که هم از زیبایی بالایی برخوردار باشند و هم تراکم بافت و استحکام بیشتری داشته باشند به جهت افزایش ماندگاری و طول عمر مبلمان از اهمیت بسزایی برخوردار می باشند.
  • چرم مبلمان استحکام و انسجام بیشتری نسبت به سایر روکش های مبلمان دارد. از این رو از مقاومت بیشتری در برابر خراش و ساییدگی بهره مند می باشد.
  • تمیزی و نظافت راحت و آسان چرم مبلمان از دیگر مزیت های آن به شمار می رود. به طوری که با یک دستمال معمولی می توان هم گرد و غبار روی آن را پاک کرد. مچنین هم اگر مایعاتی بر روی آن ریخته شود به راحتی می توان آن با پارچه مناسب خشک نمود.

در تولید و دوخت مبلمان از انواع چرم های خام گاوی و بزی طبیعی می توان استفاده نمود. اما در این میان چرم گاوی به دلیل مقاومت بالایی که دارد از میزان مصرف بیشتری برخوردار می باشد. این محصول در برابر خط و خش بسیار مقاوم می باشد.

مزیت دوخت مبلمان با چرم

تولیدکنندگان انواع چرم طبیعی گاوی

سفارش عمده چرم گاوی اصل و طبیعی از طریق تولیدکنندگان اصلی این محصول از مزیت های بیشماری برخوردار می باشد. از مهمترین آنها علاوه بر تضمین کیفیت و اصالت و صرفه جویی در هزینه ها می توان به ارتباط مستقیم با تولید کننده اصلی و دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص انتخاب بهترین نوع محصول در بین تنوع بالای آن اشاره داشت.
به طور کلی قیمت خرید چرم گاوی علاوه بر فاکتور کیفیت و برند شرکت تولید کننده محصول به موارد مهم دیگری از قبیل نوع چرم، خصوصیات کمی از قبیل متراژ، رنگ بندی و ضخامت آن، نوسانات نرخ ارز و تاثیر آن بر فرآیند تولید و شرایط عرضه و تقاضا آن در بازارهای داخلی و خارجی نیز بستگی دارد.

تولیدکنندگان انواع چرم طبیعی گاوی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما