سفارش عمده چرم پوست گاو

سفارش عمده چرم پوست گاو در حال حاضر یکی از پر در آمد ترین شغل ها در این زمینه می باشد. زیرا از پوست گاو با فرآینی مدت دار چرمی بی نظیر می سازند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قطعا هر کسی تمایل به استفاده از آن را دارد. ناخداگاه به سمتش کشیده می شود. محصولات چرم بسیار متفاوت می باشند. از کفش گرفته تا دست بند های کوچک همه میتوانند از محصولات یک پوست گاو به عمل آمده باشد. اگر شما نیز این روزها در صدد کفش یا لباس چرمی هستید. بهتر است در این محتوا با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در مورد انواع چرم به دست بیاورید.

سفارش عمده چرم پوست گاو

ساخت دستبندهای چرمی

برای داشتن استایلی زیبا و دلربا قطعاً ملاک های زیادی وجود دارد. چرم پوست گاو یکی از این ملاک ها داشتن دستبندی زیبا از جنسی خاص می باشد. دستبند ها زیورالاتی هستند که این روزها هرکسی به سادگی از انواع متفاوت آن استفاده می کند. مخصوصاً خانم ها که از حساسیت بیشتری بر روی جنس وسایل خود برخوردار می باشند. دستبند های چرم گاو نیز یکی از محصولات چرم گاو است.

پوست گاو پس از دباغی شدن و طی فرایندی چند روزه تبدیل به چرم می شود. انواع مختلفی چرم وجود دارد که حیواناتی مانند؛ گاو، شترمرغ، گاومیش، بز و … به دست می آیند. ولی در بین تمام این پوست ها، این محصول از مقاومت و ضخامت بیشتری برخوردار است. به همین دلیل می توان بر روی پوست گاو حکاکی و طرح های متفاوتی کشید. از این طرح ها حکاکی شده در ساخت دستبند شیک و زیبا بسیار استفاده می شود.

چرم گاوی رنگی نیز از زیبایی خاصی برخوردار است چرم پوست گاو که از آن در ساخت کاپشن، پالتو، زین اسب، کمربند، کیف، مبلمان استفاده می شود. اگر کاپشن از جنس چرم گاوی دارید و از آن استفاده نمی کنید مطمئن باشید که به مرور خشک خواهد شد زیرا در صورتی که از چرم گاوی استفاده نشود به مرور زمان خشک می شود و خاصیت لطافت خود را از دست می دهد.

برای شناخت چرم گاوی اصل کافیست مقدار کمی آب بر روی آن بریزید زیرا چرم خالص قدرت جذب آب را دارد و چرم پوست گاو در برابر حرارت به راحتی نمی سوزد همچنین انواع چرم از لطافت و انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند همچنین بوی مخصوصی نیز دارند که آن را از از دیگر محصولات تقلبی متمایز می سازند.

ساخت دستبندهای چرمی با چرم گاو

قیمت خرید چرم پوست گاو

قیمت چرم پوست گاو در برابر محصولی که در آینده از آن تولید می شود کاملا ناچیز است. با توجه به کاربرد بالایی که چرم پوست گاو در صنعت پوشاک دارد. می توان گفت هزینه‌ای که بابت مواد اولیه ( چرم پوست)آن دریافت می شود بسیار کم است. با این وجود باز هم خرید این محصول به صورت عمده از مزایای زیادی برخوردار خواهد بود. زیرا در خرید عمده تبادل کالا بسیار پر سود و از لحاظ اقتصادی نادر به صرفه تر خواهد بود. اگر شما نیز در صدد تهیه چرم پوست هستید. می توانید از راه‌های مختلفی به صورت مستقیم و غیر مستقیم آن را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت خرید چرم پوست گاو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما