شرکت بازرگانی چرم بزی خام باکیفیت

چرم بزی خام باکیفیت یکی از انواع چرم هایی می باشد که با توجه به بافتی که دارد، بسیار نرم و لطیف است و برای تهیه لباس و غیره مورد استفاده قرار می گیرد، شرکت بازرگانی چرم بزی برای این که بتواند، این نمونه را به صورت خام و مرغوب در دسترس خریداران قرار دهد، عرضه عمده آن را به بازارهای داخلی و خارجی آغاز کرده است و افراد می‌توانند، در این عرضه‌، نمونه ها را با کیفیت عالی و قیمت مناسب تهیه کنند.

شرکت بازرگانی چرم بزی خام باکیفیت

مراحل تولید انواع چرم

مراحل تولید انواع چرم امروزه انواع چرم ها در بازار مشاهده می شود که به صورت های گوناگون می توان آنها را تهیه کرد و با توجه به این که ماده اولیه صنایع گوناگون می باشد، قصد داریم در رابطه با فرآیند تولید آن صحبت کنیم.

  • ابتدا پوست حیوانات را خریداری می‌کنند و برای این که هیچ گونه آسیبی نبیند، آن را در آب نمک و مقداری اسید قرار می‌دهند.
  • سپس آن را به مرحله دباغی می برند و کلیه گوشت های اضافه، ضایعات، چربی‌ها، مو و … که در آنها وجود دارد با اضافه کردن موادی به نمونه و خیس کردن آن درحوضچه های سیمانی این عمل صورت می‌گیرد و باعث می‌شود عواملی را که باعث فساد در پوست می‌شود، از بین برود.
  • نمونه را آب گیری می کنند، مجدداً در آب نمک قرار می‌دهند تا نمونه خیس شود، سپس مقداری آهک به آن اضافه می‌کند چنانچه پیاز مو یا غیره در آن وجود دارد که قابل رویت نمی باشد، از پوست خارج شود و هنگامی که به این نمونه آهگ زده می شود، لطافت را به خوبی را به دست می‌آورد.
  • در مرحله بعد بافت هایی که به صورت اضافی هستند، حذف می‌شوند، قسمتهای داخلی آن را مجددا آهک می‌زنند و این اعمال به صورت دقیق انجام می‌دهند تا آسیبی به پوست وارد نشود.
  • سپس مواد گیاهی و شیمیایی را به طور جداگانه اضافه می‌کنند، به این دلیل صورت می‌گیرد تا پوستی که دباغی شده و به بازار عرضه می گردد، از نظر دوام و مقاومت بهتر شود .
  • پوست را خشک می کنند و به مرحله رنگرزی می برند و با توجه به رنگی که مدنظر دارند، آن را رنگ می کنند، مرحله روغن دهی صورت می‌گیرد تا بافت نرم و لطیف شود و آماده عرضه به بازار می گردد.

صادرات انواع چرم بزی خام باکیفیت

صادرات انواع چرم بزی خام باکیفیت چرم بزی ایرانی با توجه به کیفیتی که دارد، توانسته است، خریدارانی را در خارج از مرزهای ایران به خود اختصاص دهند، از این رو صادرات انواع چرم بزی به کشورهای حوزه خلیج فارس، کشورهای همسایه و دیگر کشورهای متقاضی آغاز شده است تا از این طریق بتوانند:

  1. نیاز آنها را پاسخ دهند.
  2. محصولات با کیفیت به آنها ارائه دهند تا بتوانند، رضایت آنها را فراهم سازند.
  3. اطلاعات زیادی در رابطه با چرم بزی مرغوب ایرانی و چرم بزی رنگ تیره و نمونه های دیگر در دسترس خریداران قرار دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما