شرکت بازرگانی چرم کراست درجه یک

امروزه در سراسر کشور ما شرکت های بازرگانی زیادی وجود دارد که در زمینه تولید و عرضه انواع چرم کراست درجه اعلا در جهان فعالیت می کنند. بهترین چرم های کراست طبیعی را با دستگاه های پیشرفته تولید و با دقت زیاد مراحل دباغی آن ها را با ظرافت کامل انجام می دهند. چرم کراست درجه اعلا امروزه در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و یکی از پر فروش ترین چرم های طبیعی در جهان می باشد.

شرکت بازرگانی چرم کراست درجه یک

باکیفیت ترین چرم ها را بشناسید

چرم ها انواع زیادی دارد و در تولید انواع محصولات استفاده می شود. چرم کراست درجه اعلا امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و دارای قیمت گران می باشد. چرم های طبیعی از انواع پوست حیوانات بدست می آید. در ادامه این قسمتی از مقاله می خواهیم با کیفیت ترین چرم ها را برای شما عزیزان شرح دهیم. پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

چرم های طبیعی از دباغی پوست حیوانات مثل گاو، گاومیش، شتر، شتر مرغ، گوسفند، بره، گوساله و بز بدست می آید. چرم کراست درجه اعلا تمام این چرم ها از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار می باشد. اکنون با کیفیت ترین آن ها را معرفی می کنیم.همچنین چرم های گاوی طبیعی در انواع نام ها یاد می شود. از جمله چرم گاوی سوپر، چرم گاوی ممتاز و چرم درجه اعلا می باشد.

چرم گاوی: چرم گاوی از جمله با کیفیت ترین چرم ها می باشد که دارای ضخامت بسیار بالایی است.این چرم در تولید انواع محصولات مثل کفش، کاپشن، کمربند و… استفاده می شود. امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و همچنین دارای قیمت بسیار بالا می باشد.

چرم گاومیش: نیز از جمله با کیفیت ترین چرم ها در جهان می باشد. ضخامت و کیفیت آن بالاتر از چرم گاوی می باشد. در تولید انواع صندلی، مبل، کفش و… به کار می رود که قیمت آن نیز بسیار گران هستند.

چرم گوسفند و بز: از جمله چرم کراست درجه اعلا های نرم و سبک می باشد که دارای ضخامت کمتر بوده و دارای جنس ظریف می باشند. قیمت آن نیز نسبت به چرم های گاوی، گاومیش و شتر ارزانتر می باشد.

باکیفیت ترین چرم ها را بشناسید

عرضه کنندگان انواع چرم کراست درجه یک

امروزه در کشور ما ایران مراکز های زیادی وجود دارد که در زمینه عرضه انواع چرم های کراست درجه اعلا فعالیت می کنند. آنها با کیفیت ترین چرم های طبیعی را به بازار عرضه می کنند که از طرفداران زیادی برخوردار می باشد. عرضه انواع این نوع چرم ها باعث شده تا بسیاری از تولید کنندگان کشور ما انواع محصولات را با استفاده از چرم های طبیعی و با کیفیت تولید کنند.

عرضه کنندگان انواع چرم کراست درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما