شرکت بازرگانی چرم گاوی اشبالت

چرم گاوی اشبالت یکی از با کیفیت ترین انواع چرم گاوی موجود در بازار می باشد که دارای رنگ کاملاً کدری است. شرکت بازرگانی چرم گاوی اشبالت انواع متفاوتی از این محصولات را با کیفیت بسیار بالا در اختیار خریداران قرار می دهد در این شرکت بازرگانی می توانید محصول مورد نظر خود را با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب خریداری نموده و از آن استفاده کنید. امروزه با توجه به شرایط فعلی بیماری کرونا شرکت بازرگانی محصولات را به روش های غیر حضوری نیز در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

شرکت بازرگانی چرم گاوی اشبالت

چرم گاوی اشبالت چه کاربردهایی دارند؟

چرم گاوی اشبالت چه کاربردهایی دارند؟ چرم گاوی اشبالت یکی از محصولاتی است که در موارد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و دارای کاربردهای بسیار گسترده و وسیع می باشد برخی از کاربردهای این چرم‌گاوی عبارتند از:

  • دوخت روکش صندلی: یکی از موارد استفاده از چرم گاوی اشبالت این است که انواع متفاوت این محصول برای دوخت روکش صندلی مورد استفاده قرار می‌گیرند به صورت کلی در اکثر موارد از این محصول برای دوخت روکش صندلی استفاده می شود و در حدود ۷۰ درصد چرم های اشبالت تولید شده در بازار برای دوخت این محصول مورد استفاده قرار می گیرند.
  • دوخت کیف: یکی دیگر از موارد کاربرد و استفاده از چرم اشبالت را می‌توان برای دوخت‌کیف دانست امروزه انواع مختلف کیف هایی در بازار وجود دارند که با استفاده از این چرب به مرحله بهره‌برداری رسیده اند و تا در بعضی از موارد کیف با کیف پول کاملا درست است و از انواع چرم اشبالت در رنگهای مختلف تولید شده است.
  • دوخت کفش: امروزه از انواع مختلف این محصول برای دوخت کفش استفاده می شود و به خصوص استفاده از این محصول برای دوخت کفش های کودکان کاربرد بیشتری دارد و انواع مختلف کفش های دخترانه و پسرانه با کیفیت بسیار بالا با استفاده از این نوع چرم دوخته می‌شود و به مرحله بهره برداری می رسد.

شرکت صادراتی انواع چرم گاوی اشبالت

شرکت صادراتی انواع چرم گاوی اشبالت شرکت صادراتی انواع چرم گاوی اشبالت محصولات مورد نظر مشتریان را در انواع مختلف مانند چرم گاوی متری چرم گاوی طاقه ای و غیره به صورت عمده در اختیار سایر کشورها قرار می‌دهد و محصولات مورد نظر سایر کشورها را با کیفیت بسیار بالا به آنها می‌رساند تا محصولات ایرانی در کشورهای مختلف جهان شناخته شوند و خریداران مختلفی را به خود اختصاص دهند.

برای خرید محصول مورد نظر خود از شرکت صادراتی انواع چرم گاوی اشبالت می توانید محصول مورد نظر را با رنگها و طرحهای متفاوت در سایت اینترنتی ما مشاهده نمایید و سپس اقدام به ثبت سفارش و خرید محصول مورد نظر خود در رنگ های متفاوت کنید به این واسطه محصولات با کیفیت بالا در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.