شرکت توزیع چرم گاوی اشبالت

چرم گاوی اشبالت یکی از گونه‌ های خاص از چرم های طبیعی است که معمولاً برای تولید کیف و کفش استفاده می‌ شود و حتی برخی از پالتو و لباس ها از این نوع چرم تهیه می شوند. مجموعه ما به عنوان شرکت توزیع چرم گاوی اشبالت قادر است به طور مستقیم با تولید کنندگان معتبر انواع چرم گاوی ارتباط برقرار کند و چرم های اشبالت گاوی را به صورت بدون واسطه با قیمت واقعی تامین می کند. از همین جهت می‌ تواند بهترین چرم ها را با نازل ترین قیمت به دست شما برساند.

شرکت توزیع چرم گاوی اشبالت

ویژگی های انواع چرم طبیعی سوپر ممتاز

ویژگی های انواع چرم طبیعی سوپر ممتاز چرم های طبیعی نسبت به محصولاتی که به عنوان چرم مصنوعی در بازار معرفی می‌ شوند از لحاظ کیفیت متمایز هستند و از نظر کیفیت جزو چرم های بی رقیب به حساب می‌ آیند. چرا که به طور مستقیم از دباغی پوست طبیعی حیواناتی مانند گاو و غیره حاصل شده‌ اند و شکل ظاهری متفاوت تر و زیبا تری دارند.

انواع چرم طبیعی از لحاظ کیفیت در دسته های مختلف قرار می‌ گیرند که هر یک از انواع این چرم ها دارای ویژگی های خاصی هستند و کاربرد های گوناگونی دارند. نوع خاصی از چرم های طبیعی به عنوان چرم طبیعی سوپر ممتاز در بازار شناخته می شود.

چرم های طبیعی سوپر ممتاز از لحاظ کیفیت بی رقیب هستند و حتی به عنوان چرم طبیعی صادراتی در نظر گرفته می‌ شوند و معرف اعتبار و کیفیت تولید کنندگان ایرانی هستند. انواع چرم طبیعی سوپر ممتاز ضخامت بالایی دارند که به آن ها چرم گاوی ضخیم گفته می شود.

میزان ضخامت چرم های سوپر ممتاز باعث می‌ شود که مقاومت این محصولات در برابر نیرو های کششی و فشاری افزایش پیدا کند و با گذشت زمان ترک و پوسیدگی در سطح آن ها ایجاد نشود. همچنین محصولاتی که از چرم های سوپر ممتاز تهیه می‌ شوند قیمت بسیار بالایی دارند و ماندگاری و طول عمر آن ها بی نظیر است.

فروشندگان عمده انواع چرم گاوی اشبالت

فروشندگان عمده انواع چرم گاوی اشبالت چرم گاوی اعلاء جزو رایج‌ ترین گونه از چرم های طبیعی است که برای تولید محصولاتی مانند کیف، کفش و کمربند استفاده می‌ شود و محصولات ساخته شده از این نوع چرم طبیعی طول عمر و دوام فوق العاده ای دارند و از لحاظ شکل ظاهری انواع مختلفی دارند که یکی از انواع آن ها چرم گاوی اشبالت نام دارد.

چرم گاوی اشبالت یک چرم است که سطح مخمل گونه‌ ای دارد و کمی پرز بر روی آن وجود دارد و برخلاف سایر چرم ها ظاهر براقی ندارد. فروشندگان عمده انواع چرم گاوی اشبالت سعی دارند تا نمونه‌ های متنوعی از این چرم طبیعی را از لحاظ میزان ضخامت، رنگ و تراکم در بافت در ویترین فروش خود فراهم کنند تا محصولات متنوعی را برای پیشنهاد دادن به مشتریان خود در دست داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.