شرکت سازنده چرم گاوی خام ایرانی

چرم گاوی طرفداران زیادی در بازارهای کشورمان دارد. شرکت سازنده چرم گاوی خام ایرانی، شرکتی بزرگ است که از مدت ها قبل در این زمینه فعالیت دارد. در این شرکت شما می توانید محصولاتی را بیابید که هم بادوام هستند و هم زیبایی و جذابیت فراوانی دارند. لذا با خیال آسوده و بر مبنای قدرت خرید خود، بهترین و درجه یک ترین نمونه از چرم ها را در میان این محصولات پیدا کرده و حتماً از مزیت های آن بهره مند خواهید شد.

شرکت سازنده چرم گاوی خام ایرانی

مشخصات چرم گاوی درجه یک

مشخصات چرم گاوی درجه یک چرم گاوی به چرمی گفته می شود که از گاو به دست آمده باشد. در واقع گاو بغیر از تامین شیر و مواد گوشتی، حیوانی ارزشمند است که از پوست آن هم استفاده های فراوانی می شود. البته برای دستیابی به چرم گاوی درجه یک، پوست در یک فرایند طولانی فراوری شده و مراحل مهمی مانند دباغی را پشت سر می گذارد. پس از عبور از چندین مرحله مهم، به چرم درجه یک گاوی دست پیدا خواهیم کرد که می تواند در تولید بسیاری از سازه های چرمی به ما کمک نماید.

مشخصات چرم گاوی درجه یک:

  • این نوع از چرم از ضخامت بالایی برخوردار است.
  • چرم گاوی در انواع رنگ ها و طرح ها تولید شده است.
  • این چرم دوام و طول عمر زیادی دارد.
  • برش خوری و دوخت و دوز چرم گاوی به آسانی انجام می شود.
  • این چرم به راحتی پاره نمی شود و از آسیب های مختلف درامان است.
  • انواع چرم گاوی سخت بوده و معمولاً ظرافتی در آن ها دیده نمی شود.

تولیدکنندگام محصولات چرمی بویژه محصولات مردانه چرمی از خرید چرم گاوی و استفاده از آن برای تولید انواع کیف و کفش، لباس و دیگر اکسسوری های زنانه و مردانه استقبال می کنند. آن ها با انتخاب چرم های مرغوب و باکیفیت، محصولاتی بی نظیر را تولید خواهند کرد که در زیبایی و استحکام نظیر نخواهد داشت.

صادرات انواع چرم گاوی خام ایرانی

صادرات انواع چرم گاوی خام ایرانی صادرات انواع چرم گاوی خام ایرانی، به کشورهای دیگر از جمله کشورهای همسایه به صورت گسترده جریان دارد. در مقوله صادرات، معمولاً به سراغ محصولاتی می روند که از نظر کیفی مورد تائید باشد و بتواند انتظارات بازارهای خارجی را از کیفیت و دوام یک چرم مرغوب و زیبا برآورده نماید.

واحدهایی که در زمینه صادرات چرم گاوی فعالیت دارند با قیمت گذاری های متناسب و منصفانه ای که برای چرم گاوی خام د نر گرفته اند، تمایل به جذب حداکثری مشتریان دارند و می خواهند توجه آن ها را به خرید جلب نمایند. این اقدامات مورد توجه شرکت های خارجی قرار گرفته و رغبت آن ها را به خرید متنوع ترین مدل از محصولات چرمی افزایش داده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما