شرکت سازنده چرم گاوی وکیوم

شرکت سازنده چرم گاوی وکیوم این محصول را با استفاده از بهترین تجهیزات و با بالاترین دقت و مواد اولیه ی بسیار مرغوب تهیه و به بازار عرضه می نماید به طوری که چرم های تولید شده در کشورمان در منطقه و جهان حرف اول را می زنند.چرم روستیک گاوی و چرم کراست اصل از بهترین چرم های تولیدی در داخل کشور هستند که مشتریان داخلی و خارجی بسیاری را توانسته اند به سمت خود بکشانند.

شرکت سازنده چرم گاوی وکیوم

از چرم گاوی وکیوم بیشتر بدانید

از چرم گاوی وکیوم بیشتر بدانید چرم گاوی وکیوم یکی از گزینه ها برای تولید کنندگان کیف و کفش می باشد و بیشتر تولیدکنندگان این نوع از محصولات علاقه مند به تهیه و تولید با چرم وکیوم هستند چون این چرم جزء بهترین چرم های تولید شده در کشور است که به عنوان یک محصول صادراتی شناخته می شود این نوع چرم از رنگ بسیار زیبا و سطحی صاف برخوردار است که سبب شده هم جنبه ی صادراتی به خود بگیرد و هم اینکه بیشتر تولید کنندگان داخلی محصولات چرمی نیر به دنبال تهیه ی آن باشند.

اگر با مصرف کنندگان این جنس چرم مشورت نمایید حتما اولین گزینه ی پیشنهادی خود را چرم گاوی وکیوم عنوان می کنند چون این چرم هم دارای دوام و درخشندگی بالایی است و هم از رنگ های بسیار جذاب و زیبا تشکیل شده است که سبب می شود دست تولید کننده برای تولید هر نوع محصولی باز باشد.این چرم در بین خریداران محصولات چرمی هم شناخته شده است و اکثر مصرف کنندگان به دنبال خرید محصولات تولید شده با چرم گاوی وکیوم هستند.

صادرات انواع چرم گاوی وکیوم

صادرات انواع چرم گاوی وکیوم صادرات چرم گاوی از جمله فعالیت هایی است که بسیاری از تولیدکنندگان چرم گاوی از آن جهت افزایش سود خود استفاده می نمایند اما محصولات تولیدی شان نیز باید پارامترها و حداقل هایی را دارا باشد. در پروسه صادرات همیشه حداقل هایی جهت تولید محصولات از جانب کشورهای مقصد ارائه می شود که تولیدکنندگان در هنگام تولید باید آنها را اعمال کنند از این رو می توان گفت کیفیت چرم گاوی صادراتی نیز از جانب کشورهای متقاضی تعیین خواهد شد. کشورهای آفریقایی از جمله متقاضیان چرم گاوی ایرانی می باشند از این رو هر ساله می توان آمار بالایی را در زمینه صادرات چرم گاوی نیز مشاهده کرد.

با وجود اینکه امروزه مشکلات و موانع بسیاری بر سر راه صادرات محصولات مختلف وجود دارد اما تولیدکنندگان داخلی چرم گاوی توانسته اند با همت فراوان در جهت رفع این موانع اقدامات خوبی داشته باشند و مطمئنا با کمک مسئولین مربوطه می توان به طور کلی این مشکلات را از میان برد تا تجارت چرم گاوی به سهولت به انجام برسد. علاوه بر کشورهای آفریقایی می توان کشورهای متقاضی دیگری را نیز در زمینه چرم گاوی صادراتی نام برد که این کشورها عبارتند از: عراق افغانستان امارات متحده عربی تاجیکستان ترکیه به جز ایران می توان کشور های تولید کننده چرم گاوی را به تعداد زیاد مشاهده کرد که هر کدام در بازارهای جهانی جایگاه خاص خود را دارا می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما