شرکت صادراتی چرم بزی باکیفیت

چرم بزی باکیفیت چربی طبیعی و با کیفیت می باشد که از آن در موارد متعددی استفاده می ‌شود. شرکت صادراتی چرم بزی با کیفیت انواع متفاوتی از این محصولات را در رنگها و طرحهای متفاوت در اختیار خریداران قرار می‌دهد در این شرکت صادراتی محصولات مورد نظر مشتریان به سایر کشورهای جهان مانند کشورهای خاورمیانه صادر می شوند و از آنها محصولاتی با کیفیت تولید می شود.

شرکت صادراتی چرم بزی باکیفیت

نحوه تولید انواع چرم

نحوه تولید انواع چرم تولید چرم بزی فرایندی پیچیده می باشد که کیفیت آن تاثیر بسزایی بر روی کیفیت محصول تولید شده دارد به صورت کلی اگر بخواهیم به نحوه تولید انواع چرم طبیعی بپردازیم میتوان به قدم های زیر برای این کار اشاره نمود:

  1. در مرحله اولیه باید حیوانات کاملا سالم برای این منظور در نظر گرفته شوند که روی پوست آنها هیچ گونه جوش و آکنه ای وجود نداشته باشد.
  2. مرحله بعدی کندن پوست حیوانات می باشد در این مرحله با استفاده از دستگاههای باد به صورت کامل بین گوشت و پوست حیوان را از یکدیگر جدا می کنند و به این واسطه پوست حیوان با کیفیت بسیار بالایی از قسمت گوشت جدا می شود.
  3. مرحله بعدی در باغ کردن محصول می باشد که توسط باغانه کاملاً مطمئن انجام می شود در این مرحله تمامی موهای روی پوست حیوان را به صورت کامل از بین می‌برند و سپس با استفاده از مراحلی مانند خیساندن پوست در آب نمک کیفیت آن را تا حدود زیادی بالاتر می برند.
  4. مرحله ی آخر بعد از تولید چرم رنگ های کاملاً طبیعی و مطمئن را روی چرم ها قرار می دهند تا چند رنگ ریشه و زیبایی به خود بگیرد در این مرحله رنگ ها از جمله طیف های رنگی متفاوتی هستند که زیبایی چندانی به چرم بزی می دهند.
  5. مرحله آخر چرم بازی را با طرح های متفاوت به بازار عرضه می‌کنند در این مرحله طرح‌های مخصوص را به صورت کامل داغ نموده و سپس آن را روی چرم بزی قرار می‌دهند تا چرم جای طرح را روی خود بگیرد.

فروشندگان ویژه چرم بزی باکیفیت

فروشندگان ویژه چرم بزی باکیفیت فروشندگان چرم بزی اصل امروزه در نقاط متفاوتی از کشور ایران آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند این فروشندگان معمولاً محصولات مورد نظر مشتریان را به روشهای مختلفی در اختیار آنها قرار می دهند برای مثال برخی از فروشندگان تنها تکه هایی از چرم بزی را به دست مصرف کنندگان می رسانند که در این روش مشتریانی که نیاز چندانی به چرم ندارند، می تواند محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

چرم بزی درجه یک به روش هایی مانند روش فروش متری و طاقه ای نیز در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد و به دلیل قیمت مناسب خرید آن از فروشندگان ویژه قیمت اقتصادی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما