شرکت صادرکننده چرم بزی عسلی

شرکت صادرکننده چرم بزی عسلی از طریق فروشگاه های مجازی این محصول را با کمترین قیمت  درب منزل تحویل می دهد. با خرید اینترنتی در زمان و هزینه صرفه جویی می شود.

چرم حاصل دباغی کردن پوست حیوانات می باشد.  پوست بز ها را پس از کندن به کارگاه ها انتقال داده می‌شود. از آن چرم بزی عسلی  تولید می کنند که به رنگ روشن‌است.

برای کیف و کفش و … استفاده می شود. تقاضا برای این مورد از چرم ها بسیار است. نیاز به این صنعت جدید باعث شده تا شرکت های زیادی به فکر صادر کردن این چرم ها بیفتند. این شرکت ها کار خود را از طریق فضای مجازی انجام دهند.

شرکت صادرکننده چرم بزی عسلی

مشخصات چرم بزی عسلی

چرم اصل بزی دارای بوی بد و تندی می باشد.  روی سطح بالایی خود که براق است دارای مو است. چرم های اصلی دارای سه لایه هستند.   از استحکام بالایی بر خوردارند. رویه بالایی این چرم ها از براقیت و زیبایی خاصی بر خوردار است.

محصول فوق دارای رنگ بندی های زیادی است. رنگ‌عسلی یکی از زیباترین رنگ های این چرم بزی محسوب می گردد. تنوع طرح بسیاری هم دارد. چرم بزی سبک است. ضخامت کمی دارد. در عین حال مقاومت بالای دارد. همچنین دارای قیمت خوب و به صرفه ای است.

مشخصات چرم بزی عسلی

فروش شگفت انگیز چرم بزی عسلی

از این چرم‌ عسلی می توان‌ برای ساخت کیف و کفش ست استفاده کرد. برای تهیه این چرم باید مواد اولیه تولید آن سالم و به درستی انتخاب شود. طی فرایند دباغی کردن پاره نشده باشد.

این محصول به دو صورت طبیعی و مصنوعی در بازار یافت می شود که هنگام خرید باید دقت کرد که نوع طبیعی آن خریداری گردد. چرم بزی طبیعی را می توان‌ به دو روش خریداری کرد اول خرید از فروشگاه های چرم‌فروشی سطح کشور و دوم خرید این چرم از فروشگاه های اینترنتی فضای مجازی. شرکت صادرکننده چرم بزی در ایران به صورت مجازی فعال است.

در خرید از فروشگاه ها به صورت حضوری، باید مدت زمانی برای این خرید اختصاص داد. آن را از واسطه ها به قیمت بیشتری خریداری کرد. همچنین هزینه ای را برای رفتن به این محل ها کنار گذاشت. اما فروش شگفت انگیز چرم بزی عسلی از طریق سایت های معتبر قابل انجام است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما