شرکت عرضه چرم گاوی خام باکیفیت

چرم گاوی خام باکیفیت محصولی پرکاربرد در صنایع مختلف برای تهیه انواع لوازم مصرفی و تزئینی است. این محصولات با شیوه های سنتی یا مدرن تحت شرایط خاص دباغی و آماده ارسال به بازار مصرف می شوند. شناخت فرآیند دباغی چرم گاوی نقش مهمی در نحوه تشخیص چرم های مرغوب دارد. در این مطلب ضمن پرداختن به این موضوع، چگونگی تهیه و سفارش عمده این محصولات از شرکت های عرضه مستقیم را بررسی می کنیم.

شرکت عرضه چرم گاوی خام باکیفیت

با فرایند دباغی چرم آشنا شوید

با فرایند دباغی چرم آشنا شوید دباغی چرم که با نام چرم سازی نیز شهرت دارد به اعمال فرآیندهای فیزیکی و شیمیایی بر روی پوست خام حیوانات می گویند. همانطور که می دانید پوست خام به راحتی فاسد می شود و غیر قابل استفاده است. به همین علت تکنیک هایی را به صورت کاملاً حرفه ای بر روی پوست انجام می دهند تا به چرم های رنگی یا خام برای استفاده در صنایع مختلف تبدیل شود.

به طور کلی فرآیند دباغی چرم شامل 7 مرحله کلی یعنی کندن و آماده سازی پوست، شستشو و لش زدایی آن، استفاده از آب آهک و آب نمک جهت نرم کردن و ضدعفونی شدن پوست های خام، برش و رنگ رزی پوست می شود. توجه کنید که هر مرحله باید به صورت کاملاً تخصصی و توسط افراد حرفه ای و با ابزارهای مخصوص صورت گیرد.

به عنوان مثال در مرحله آب نمک زدن پوست دباغی شده، با هدف جلوگیری از ورم پوست آن را در حوضچه هایی با ترکیب استاندارد نمک حل شده در آب شستشو می دهند. همچنین پوست را درون آهک قرار می دهند تا هر گونه اضافات آن مانند مو یا پشم به راحتی از آن جدا شده و آماده رنگرزی شود.

پخش کنندگان معتبر انواع چرم گاوی خام باکیفیت

پخش کنندگان معتبر انواع چرم گاوی خام باکیفیت انواع چرم طبیعی گاوی به صورت خام یا رنگرزی شده در صنایعی مانند تولید کیف و چرم، ساخت انواع پوشاک زمستانه، صنعت خودروسازی و مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد. بکارگیری چرم گاوی خام جنبه تزئینی نیز دارد و برای ساخت تابلوهای دکوری قابلیت شکل پذیری بسیار بالایی دارد. با توجه به گسترش استفاده از چرم در صنایع تولیدی، شاهد افزایش میزان تقاضا برای خرید نمونه های طبیعی از سوی شرکت های فعال در این حوزه هستیم. شناخت تولیدکنندگان چرم گاوی و همچنین مراکز وارداتی نقش بسزایی در دستیابی به انواع چرم گاوی اصل با نرخ رقابتی دارد.

البته باید خاطر نشان کنیم که پخش کنندگان معتبر و عمده می توانند در قیمت گذاری این محصولات نقش مهمی داشته باشند. به همین علت نیز نمایندگان پخش این مرکز به صورت آنلاین آماده تامین بهترین و جدیدترین انواع چرم گاوی خام باکیفیت با قیمت تولیدی و رقابتی برای خریداران در سراسر کشور هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما