شرکت فروش چرم بزی اصل

چرم بزی اصل دارای انعطاف پذیری بالا و نرمی و لطافت خاص است. همین عوامل سبب کاربرد های فراوانی از آن در صنعت تولید شده است. این محصول در کیفیت ها و طرح های متفاوت و رنگبندی های متنوع تولید می شوند.
چرم بزی را می‌توان یکی از بهترین نمونه های چرم در تولید کیف و کت و پالتو زنانه چرمی دانست. شرکت فروش چرم بزی اصل ان را در کیفیت بلا و قیمت مناسب به شما عزیزان به فروش می رسانند.

شرکت فروش چرم بزی اصل

تقسیم بندی چرم طبیعی دباغی شده

چرم بزی اصل به دو روش دستی (سنتی) و ماشینی (صنعتی) دباغی می‌شود. یک مقایسه کلی بین چرم دستی اصیل و مرغوب و چرم ماشینی، نشان می‌دهد که چرم دستی به علت طولانی بودن مدت عمل آوری و استفاده از مازوج و آرد جو در دباغی آن، نسبت به چرم ماشینی دارای کیفیت بسیار بالاتری است. چرم دباغی شده به شش گروه تقسیم می‌شود. چرم گیاهی، چرم کرومی، چرم جیر، چرم اشبالت، چرم نوبوک و چرم ورنی از انواع آم است.

انواع چرم‌دباغی شده:

چرم بزی گیاهی چرمی است که دباغی آن با استفاده از قسمت‌های مختلف گیاهان و مواد و روغن‌های حیوانی صورت می‌گیرد. به علت نوع دباغی بیشترین سازگاری را با محیط زیست دارند. همچنین به پوست انسان هیچ آسیبی وارد نمی کند. بنابراین بهترین نوع دباغی چرم بزی اصل است. چرم طبیعی متری مکعبی نرخ گذاری می شود و به فروش می رسد. به علاوه در برابر تمامی تغیرات آب و هوایی مقاوم است.

چرم بزی چرمی نرم و منعطف و پرکاربرد در دنیای چرم هاست و به عنوان یکی از پر مصرف ترین چرم ها شناخته شده است. این چرم به دلیل متراکم بودن بافت چرم خود دارای استحکام و ماندگاری بالایی است.

چرم بزی اصل را برای روکش صندلی و مبل نیز به خاطر مزیت ها و ویژگی های جالبی که دارد استفاده می کنند. زیرا دچار ترک خوردن یا پوسته پوسته شدن نمی شود. همچنین قابلیت رنگ و چاپ پذیری آن به نسبت دیگر چرما بیشتر است. به همین دلیل چرم بز دارای تنوع رنگ بالایی در بازار فروش است. خرید فروش چرم بز در بازار چرم ها بسیار گرم و پررونق است و رقبای خاص خود را در صحنه همیشه خود دارد.

مراحل تولید چرم بز مانند دیگر چرم های طبیعی است. یعنی پوست‌بز را از آن جدا می کنند و به مراحل دباغی منتقل می کنند و سپس به سایز بندی و رنگ سازی و چاپ می رسند که این مراحل پایانی اختیاری است و گاهی پس از فرایند دباغی به مراکز فروش و تولیدی منتقل می شود، چرم بزی اصل با ضخامت بالا و سطحی کاملا صاف دارای کیفیت اعلا و رنگ بندی بینظیر می باشد.

تقسیم بندی چرم طبیعی دباغی شده

شرکت توزیع کننده انواع چرم بزی اصل

محصولات تولید شده از چرم بز با کیفیت و بادوام است که به همین دلیل می توان طرح های مختلف کیف و دستکش و انواع لباس را روی آن اجرا کرد و حتی در دستگاه چاپ نیز قدرت جاپ پذیری بالایی دارد، شرکت توزیع کننده انواع چرم بزی اصل در هر اندازه و متراژی و در کیفیت بالا و قیمت مناسب آن را به شعب معتبر فروش در سراسر کشور عرضه می کند.

شرکت توزیع کننده انواع چرم بزی اصل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما