شرکت فروش چرم گاوی خام اشبالت

چرم گاوی خام اشبالت پس از دباغی و پاک زدایی آماده مصرف می شود. شما مشتریان عزیز می توانید از آن برای ساخت لوازم مختلف استفاده کنید. چرم های خام قابلیت های زیادی دارند. همچنین به دلیل انعطاف پذیری می توان آنها را به شکل های مختلف تبدیل کرد. این نمونه به دلیل چند لایه بودن کاملا ضخیم است و دوام خوبی هم دارد. شرکت برای فروش چرم گاوی خام اشبالت از روش های مختلف کمک می گیرد. درنهایت هر کدام که به مشتری نزدیک تر است را انتخاب می کند.

شرکت فروش چرم گاوی خام اشبالت

از چرم خام چه می دانید؟

چرم گاوی ساده کاملا خام بوده و پس از اینکه تولیدی آن را از دام جدا و دباغی و پاکسازی کرد روانه بازار می کند. نمونه های خام رنگ شده نیستند و سطح آن در واقع رنگی اصلی دام است. این محصول هیچ گونه ضایعاتی ندارند و به خوبی تمیز و لایه برداری شده اند. بدین ترتیب شما هیچ بوی بدی احساس نمی کنید.

خام بودن چرم باعث شده تا منعطف باشد و بتوان الگوهای مختلف را روی آن پیاده کرد. بافت آن کاملا متراکم و ضخیم بوده است. بدین ترتیب در مقابل فشار مقاوم است و به راحتی ساییده و پاره نمی شود. سطح چرم مسطح و براق بوده و وزن بالایی هم دارا و به دلیل همین ضخیم بودن برای لباس های زمستانی مناسب است.

این چرم قابلیت های زیادی دارد و رنگ ثابتی را هم به خود اختصاص می دهد. برخی از چرم ها به صورت تک رو و برخی دیگر دورو تولید می شوند و هر کدام سطح کاربری گسترده ای دارند.

از چرم خام چه می دانید؟

صادرات چرم گاوی خام اشبالت

چرم گاوی صادراتی به صورت اشبالت بوده که به دلیل سطح کیفی بالا مورد استقبال کشورهای خارجی قرار گرفته است. برای صادرات مراکز مختلفی با هم همکاری می کنتد. اولین مرکز تولیدی است که محصول با کیفیت را به دست مشتری می رساند. شرکت بازرگانی این چرم های درجه یک را از تولیدی خریداری کرده و خود در بازار خارجی توزیع می کند.

از آنجا که چرم گاوی خام اشبالت با نمونه های خارجی رقابت نزدیکی دارد سطح فروش آن هم به طور چشمگیری بیشتر شده است که می تواند سود خوبی را هم به همراه داشته باشد. صادرات زمانی افزایش می یابد که محصول ایرانی شاخصه های لازم از جمله کیفیت بالا و قیمت مناسب را داشته باشد تا بتواند بازار را بدست بگیرد.‌

استفاده از بسته بندی هاز استاندارد و در عین حال شکیل و زیبا مهمترین عامل در جذب مشتری است که توانسته با استقبال زیادی هم روبرو شود. صادر کنندگان در این حوزه از برندهای مختلفی استفاده می کنتد که هر کدام قیمت خاصی دارند.

صادرات چرم گاوی خام اشبالت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما