شرکت فروش چرم گاوی کیف

چرم گاوی کیف، دارای استحکام و دوام زیادی است و عمر این محصولات بسیار زیاد است. علاوه بر این ویژگی‌ها دارای قابلیت انعطاف‌پذیری بالایی است. از آن‌ها برای ساخت محصولات متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های فروش کیف چرم زیادی در سطح کشور وجود دارند. ان‌ها این چرم ها را با بهترین قیمت توزیع می کنند.

شرکت فروش چرم گاوی کیف

بهترین چرم‌گاوی برای کیف

چرم گاوی رنگی برای خانم ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و تنوع رنگی این چرم ها زیاد نبوده و بیشتر در رنگ های تیره عرضه می گردند و آقایان خواهان استفاده از این رنگ ها می باشند. و برای کیف های پول نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند و با آن ها جا کارتی نیز درست می کنند.

چرم گاوی کیف اصل بهترین نوع چرمها می باشد و دارای سه لایه هستند که انواع فراورده ها این کالا از این سه لایه به دست می آید و در ساخت کیف و کفش و … استفاده می شوند و هر کدام دارای ویژگی های منحصر بفردی هستند. و از مقاومت بالایی برخوردارند.

چرم ها داری بوی تندی هستند که یکی از نشانه های اصل بودن آن ها می باشد. این بو رفته رفته کم می شود. واحد اندازه گیری چرم اصل پا می باشد و قیمت این چرم ها بسیار بالا است.

انواع مصنوعی این چرم گاوی کیف نیز وجود دارند که تنوع رنگی بالای دارد. چرم گاوی جزو چرم های سنگین می باشد و وزن بالایی دارند. همچنین در اندازه های بزرگی تولید می گردند و به فروش می رسند. چرم اصل تولید شده در کارگاه ها انجام می شود و مواد اولیه آن ها را قصابی ها تهیه می کنند.

بهترین چرم گاوی برای کیف

توزیع کنندگان چرم گاوی کیف

پس از تهیه پوست حیوانات، آن را به کارگاه های تولیدی انتقال داده و پس از دباغی کردن و تمیز کردن، چرم را آماده می کنند. و به کارخانه های تولید کیف ارسال می کنند. و توزیع این محصولات از طریق سایت های معتبر اینترنتی انجام می گیرد.

در خرید اینترنتی مصرف کننده سفارش خرید عمده و تک خود را در این سایت ها ثبت می کند و در اسرع وقت بدون صرف بازه ی زمانی می توانند کالای خود را درب منزل تحویل بگیرند. و برای این خرید نیازی به حضور در محل خرید نمی باشد. و واسطه های بازار حذف می گردند. صاحبان فروشگاه های چرم گاوی کیف را به صورت عمده خریداری می کنند و با قیمت بیشتری در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. و سود خود را از مشتری ها دریافت می کنند. و نقش واسطه این محصول را بر عهده دارند.

توزیع کنندگان چرم گاوی کیف

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما