شرکت واردکننده چرم بزی سوپر

چرم بزی طبیعی در فرایند تهیه محصولات مختلف از جمله پوشاک و همچنین تولید کیف و کفش کارایی بسیار زیادی دارد و امروزه شرکت های بسیار زیادی در سراسر کشور به عنوان وارد کننده چرم بزی سوپر فعالیت دارند این مجموعه تمامی چرم‌های بزی ممتاز را به صورت مستقیم وارد نموده و برای مراکز تولید کننده با قیمتی مناسب و ارزان به فروش می رساند تمامی شرکت‌های تولیدی می‌توانند به صورت مستقیم با این مجموعه در ارتباط باشد و بهترین نوع چرم بزی بازار را خریداری کنند

شرکت واردکننده چرم بزی سوپر

انواع چرم بر اساس روش تولیدشان

انواع چرم بر اساس روش تولیدشان انواع چرم بزی بسته به روش تولید آن بسیار مختلف می باشد در ادامه مطلب می خواهیم به چندین نوع چرم بزی ممتاز بپردازیم:

  • چرم بزی ساده: از جمله پرفروشترین و بهترین نوع چرم های بزی اصیل و قدیمی می باشد که به روش طبیعی و ارگانیک تولید شده و همچنین پارچه های تولید شده نیز بسیار ساده می باشد و برای تهیه و تولید پوشاک از جمله پالتو کارایی بالایی دارد.
  • چرم اشبالت بزی: این نوع چند لایه بسیار نازک دارد و به عنوان نازک ترین نوع چرم بزی شناخته شده در جهان می باشد که عموماً در فرایند تهیه و تولید محصولات به عنوان روکش از این چرم استفاده می شود‌.
  • چرم بزی براق: از این چند به عنوان چرم ورنی نیز یاد شده است که در فرآیند تهیه و تولید کیف و کفش های براق استفاده می شود که عموما برای مهمانی ها و مجالس کارایی بسیار بالایی دارد و جزء پرفروش ترین و پرطرفدارترین محصولات موجود در بازار می باشد.
  • چرم بزی چاپی: بسیاری از شرکت‌های تولیدی برای زیبایی ظاهری چرم ها از انواع طرح های چاپی استفاده می کند که بسیار متنوع می باشد و این موضوع باعث ایجاد تنوع در پوشاک نیز شده است.
  • چرم فلوتر: این پارچه بسیار نازک و لطیف بوده اما در برابر اشیا تیز مقاومت بسیار بالایی دارد ویژگی شاخص این محصول در هنگام لمس نمودن پارچه ها می باشد که به خوبی شاهد شیارهای بسیار ریز می باشید که باعث ایجاد تنوع در چرم بزی شده است.

عرضه مستقیم چرم بزی سوپر

عرضه مستقیم چرم بزی سوپر بسیاری از شرکت‌های تولید کننده در داخل و همچنین خارج از کشور از انواع پارچه های چرم بزی در فرآیند تولید محصولات خود استفاده می نماید و همین موضوع سبب شده است که شرکت های تولید کننده قیمت محصولات خود را کاهش دهند تا بتوانند در بازار رقابت نیز مشتریان بیشتری را جذب نمایند.

این مجموعه به عنوان بزرگترین و معتبرترین مرکز عرضه مستقیم چرم بزی سوپر بهترین نوع محصول را به صورت عمده به فروش می‌رساند علت اصلی ارزان بودن محصولات ما فروش آن ها به صورت عمده می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما