شرکت پخش چرم کراست بزی

چرم از قرن های پیش یکی از متداول ترین محصولات بوده که در زمینه ساخت کفش، پوشاک و روکش ابزار مورد استفاده قرار می گرفته است. چرم از پوست حیوانات مختلف تهیه شده که چرم کراست بزی یکی از متداول ترین انواع چرم در جهان می باشد و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت ما به عنوان پخش کننده مستقیم چرم کراست بزی با کیفیت مشغول فعالیت در سراسر کشور می باشد.

شرکت پخش چرم کراست بزی

چرم ساده خوب چه مشخصاتی دارد؟

چرم ساده خوب چه مشخصاتی دارد؟ همانطور که قبلا اشاره شد، چرم حاصل پردازش و فراوری پوست حیوانات مختلفی مانند گاو، گوسفند و بز می باشد. احتمالا شما هم هنگام خرید یک محصولی که در تهیه آن چرم به کار رفته با خود پرسیده اید که مشخصات یک چرم طبیعی اصل چیست؟

در پاسخ به این سوال چند مورد را باید مد نظر قرار داد. اولین فاکتور در تشخیص چرم مناسب این است که از استحکام کافی در برابر ضربه، فشار و کشیدگی برخوردار باشد. چرم های مصنوعی که عمدتا از فوم ساخته می شوند نسبت به چرم های طبیعی از استحکام بسیار کمتری برخوردار بوده و به سرعت در برابر فشار و تا شدن، دچار آسیب می گردد.

اما دومین نکته ای که هنگام تهیه و خرید چرم باید مد نظر قرار داد این است که حتی همه چرم های طبیعی هم از کیفیت یکسانی برخوردار نبوده و باید بررسی کرد که آیا چرم مراحل پردازش و دباغی را به درستی طی کرده یا خیر. چرم خام دارای ثبات ظاهری نبوده و به مرور زمان فرسوده می شود. بنابراین چرمی مناسب استفاده در صنایع مربوطه است که کلیه مراحل فرایند دباغی و پردازش تکمیلی بر روی آن به طور کامل و استاندارد صورت گرفته باشد.

انعطاف پذیری چرم نیز یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین سطح کیفیت چرم طبیعی می باشد. چرمی که به خوبی دباغی شده باشد دارای انعطاف پذیری بالا بوده و با تا کردن آن، ترک خوردگی بر روی سطح چرم ایجاد نمی شود.

براق بودن سطح رویه چرم هم یکی دیگر از ویژگی های چرم طبیعی خوب مانند چرم گاوی براق است که به دلیل بکار رفتن چرم در محصولات تزئینی و پوشاک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

بررسی دقیق تر قیمت چرم کراست بزی

بررسی دقیق تر قیمت  چرم کراست بزی تعیین قیمت دقیق چرم کراست بزی به عوامل موثری بستگی داشته و برای هر محصول متفاوت می باشد. میزان کیفیت و ضخامت پوست به کار رفته در تهیه چرم کراست، نوع دباغی و پردازش چرم، مواد بکار رفته در فرایند فراوری و… در تعیین قیمت نهایی این محصول دخیل هستند. چنانچه علاقه مند به تهیه این محصول از شرکت ما هستید جهت آگاهی دقیق از قیمت این محصول با بخش فروش مجموعه تماس حاصل فرمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.