صادرات انواع چرم گاوی خام

صادرات انواع چرم گاوی خام در حجم انبوه انجام می شود. چرم گاوی یکی از محصولاتی است که از گاو به دست می آید. همچنین ظاهری براق و درخشان دارد. چرم گاوی گاوی خام دارای کیفیت بالا است. چرم گاوی انواع مختلفی دارد و یکی از چرم های با کیفیت در بازار است.
از آن در تولید محصولات زمستانه و وسایل منزل و روکش مبل ها و صندلی ها استفاده می شود. کشور ما هم در این زمینه فعالیت می‌کند و سالانه بخش انبوهی از چرم را به کشور های متقاضی صادر می کند.

صادرات انواع چرم گاوی خام

چرم را چگونه دسته بندی می کنند؟

چرم ها را چگونه دسته بندی می کنند؟ به طور کلی چرم ها را به دو دسته چرم مصنوعی و چرم طبیعی تقسیم بندی می کنند. انواع چرم گاوی خام به صورت طبیعی و ارگانیک از پوست حیوانات مختلفی بدست می آید. چرم مصنوعی مواد معطر و آستر تهیه می شود که ظاهری شبیه به چرم طبعی دارد اما ضخامت آن متفاوت است. چرم های طبیعی هم به دو دسته چرم های حلال و چرم های حرام تقسیم بندی می شوند.

چرم های حلال به صورت حلال و اسلامی حیوانات را ذبح می‌کنند و بعد پوست آنها را در می آورند. چرم حرام به صورتی است که حیوان را مطابق با شیوه اسلامی ذبح نشود. چرم ها به انواع گوناگون مانند چرم گاوی که انواع متفاوتی دارد مانند چرم اشبالت، چرم نبوک، چرم جیر تقسیم بندی می شوند. همچنین به چرم گاومیش، چرم بزی، چرم گوسفندی و غیره تقسیم می شوند. هر کدام ضخامت و ویژگی های خود را دارد. چرم های طبیعی بسیار پرکاربرد است و در تولید محصولات گرانبها و ارزشمند استفاده می شوند.

چرم را چگونه دسته بندی می کنند؟

توزیع کنندگان انواع چرم گاوی خام

توزیع کنندگان انواع چرم گاوی خام این محصولات را در بهترین کیفیت عرضه کرده اند. تولید کنندگان انواع چرم گاوی مانند چرم اشبالت، چرم جیر، چرم نبوک و چرم گاوی را در ضخامت و متراژ متنوعی وارد بازار چرم کرده اند. از این رو مشتریان این محصول می توانند این محصولات ارزشمند را در سطح کیفی بالا تهیه کنند. چرم های گاوی در محصولات زیادی کاربرد دارند.

چرم گاوی یراق از پوست گاو تهیه شده است که ظاهری درخشان و براق دارد. از این محصول در تهیه انواع کفش های ورنی، و کیف های براق استفاده می شود. چرم دست دوز گاوی به عنوان صنایع دستی بسیار گرانبها است که در تولید این محصول از چرم های با کیفیت گاو و نخ های ضخیم استفاده شده است.
توزیع کنندگان چرم های پرزدار اشبالت و چرم گاوی براق را برای مشتریان با سلیقه متفاوت عرضه کرده اند تا مشتریان و خریداران بتوانند این محصولات را مطابق با علاقه خود تهیه کنند.

توزیع کنندگان انواع چرم گاوی خام

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما