صادرکنندگان انواع چرم بزی مشکی

چرم بزی مشکی نوعی چرم مرغوب و با دوام برای تولید انواع کیف و کفش مجلسی و یا روزانه است. صادرکنندگان چرم بزی اصل با بهره گیری از مرغوب ترین چرم تولید شده در کارخانه های برتر چرم سازی کشور به فروش این محصول در اقصی نقاط جهان مشغول و از این راه ارزآوری خوبی عاید کشور می کنند.

صادرکنندگان انواع چرم بزی مشکی

کاربرد انواع چرم بزی مشکی

کاربرد انواع چرم بزی مشکی از پوست حویوانات زیادی می توان چرم تولید کرد. یکی از مقرون به صرفه ترین انواع باکیفیت چرم، چرم بزی است که به دلیل انعطاف پذیری بالا و فرم پذیری خوبی که دارد می توان از آن برای تولید انواع کیف و کفش زنانه یا مردانه استفاده کرد. چرم بزی مشکی یکی از پرکاربردترین چرم های استفاده شده در بازار است.

می توان با چرم بزی دو نوع مختلف کیف و کفش در طرح های مجسی و یا روزمره و اداری تولید کرد. زیبایی، جلوه و برق چرم بزی از یک طرف و راحتی آن همراه با قیمت مناسبش از طرف دیگر، موجب شده در هر دو نوع مدل بسیار کاربردی شود. چرم بزی در رنگ مشکی به آن جلوه ای رسمی و کلاسیک می دهد بطوریکه هرگز از مد افتاده به نظر نمی رسد.

چرم بزی لطافت خاصی دارد که تهیه انواع مصنوعات ظریف با جزئیات زیبا را ممکن می سازد. هرچند استفاده از این نوع چرم برای تهیه پالتو یا بارانی چندان توصیه نمی شود، اما برای تولید کیف و کفش ایده آل است. کوچکترین مصنوعات چرمی از قبیل جاسوئیچی، جای کارت بانکی و امثال آن را می توان با چرم بزی تولید کرد.

چرم بزی طبیعی به طور ذاتی و با توجه به ابعاد حیوان، کوچک است. برای تولید اقلام چرمی کوچک میزان هدر رفت چرم در برش کاری بسیار مهم است تا کار به طور کلی صرفه اقتصادی داشته باشد. برای تولید کیف و کفش از چرم گاوی هدر رفت گوشه های کار زیاد است و به همین دلیل قیمت این جنس کالا کمی گران تمام می شود.

اما هدر رفت گوشه های یک قواره چرم بزی کم بوده و با توجه به قیمت ارزان تر آن، ساخت مصنوعات چرمی کوچک را به صرفه تر می کند.

شرکت بازرگانی انواع چرم بزی مشکی

شرکت بازرگانی انواع چرم بزی مشکی شرکت بازرگانی انواع چرم بزی مشکی، مرغوب ترین چرم را از کارخانه های تولید کننده در حجم انبوه خریداری کرده و با دسته بندی آن از لحاظ جنس، ابعاد و درجه کیفیت، به کارگاه های سازنده کیف و کفش و دیگر مصنوعات چرمی عرضه می کند. نوع مرغوب این چرم برای صادرات آماده سازی خواهد شد.

صادرکنندگان برتر این حوره دارای سایت های اینترنتی معتبر هستند که به خوبی چرم بزی مشکی تولید شده در ایران را به مشتریان خارجی در گوشه و کنار جهان معرفی می کند. کار تبلیغات محصول از طریق همین سایت ها انجام می شود و امکان ثبت سفارش مستقیم برای مشتریان خارجی به راحتی فراهم شده است.

قیمت روز چرم بزی با توجه به آخرین تحولات بازار و نوسانات ارزی بر روی سایت قرار داده شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.