صادرکنندگان چرم گاوی ممتاز

چرم گاوی ممتاز این روزها به عنوان یکی از پر کاربرد ترین و همینطور پرفروش ترین نوع چرم ها به خصوص در بازار تولید کیف کفش و هرگونه محصولات چرمی دیگر به شمار می‌آید و طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. چرم گاوی به‌خوبی می‌تواند استحکام بسیار مناسبی برای هر گونه محصولی داشته باشد به همین دلیل بسیاری از تولیدکنندگان محصولات چرم این چرم را انتخاب می کنند و قیمت کراوات چرم در مقایسه با دیگر انواع چرم بیشتر است، ما در مجموعه خود با کیفیت ترین و اصلی ترین چرم‌های گاوی را موجود داریم و به صادرات و فروش آن با مناسب ترین قیمت ممکن مشغول هستیم.

صادرکنندگان چرم گاوی ممتاز

چرم گاوی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

چرم گاوی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از ویژگی‌هایی که بسیار باید در هنگام انتخاب چرم گاوی به آن توجه کنید این است که چرم های گاوی با کشیده شدن ترک نمی‌خورند و استحکام و انعطاف پذیری خود را کاملا حفظ می‌کنند، اما چرم های مصنوعی در مقابل کشیده شدن و همین طور طولانی ‌مدت پوسته پوسته و ترک خورده می شوند و ظاهر زیبای خود را از دست می‌دهند.

چرم های گاوی می توانند کلفت و ضخیم باشند، البته مقدار ضخامت چرم ها به کارخانه چرم سازی بستگی دارد که آنها را با چه ضخامتی تولید کنند، توصیه می شود برای خرید کیف ها و کوله پشتی های چرم از نوع چرم گاوی استفاده و انتخاب کنید که دارای ضخامت کمتری هستند زیرا این نوع چرم ها وزن کمتری نیز دارند و دوش شما را خسته و اذیت نمی کنند.

باید توجه کنید که چرم گاوی مرغوب و با کیفیت در برابر خم شدگی کاملا مقاوم است یعنی هنگام خم شدگی اصلاً دچار ترک خوردن می شود و به صورت صددرصد خم نمیشود، همچنین هنگام خم شدن و تا شدن اثر تاشدگی روی آن باقی نمی ماند و هنگام برگشتن به حالت عادی کاملاً صاف و یکدست مثل روز اول می ماند.

موارد تأثیرگذار بر قیمت چرم گاوی ممتاز

موارد تأثیرگذار بر قیمت چرم گاوی ممتاز

چرم طبیعی اصل علاوه بر کیفیت بالایی خود چند می‌تواند از عوامل دیگری مثل کارخانه چرم سازی و همینطور دوخت آنها نیز کاملاً بستگی داشته باشد، هرچه ضخامت چرم بیشتر باشد می تواند وزن و در نهایت قیمت چرم مورد نظر شما افزایش پیدا کند زیرا چرم ها را با توجه به وزن آنها قیمت گذاری می کنند.

چرم طبیعی تبریز از گذشته تا به حال به عنوان یکی از با کیفیت ‌ترین چرم های تولید شده در کشور ما شناخته شده است و دارای طرفداران بسیار زیادی است،شما عزیزان می توانید چرم طبیعی تبریز را با بالاترین کیفیت ممکن در مجموعه ما یافت کنید و آنها را با قیمتی کاملا مناسب برای خودتان و یا حتی کارگاه‌ها و فروشگاه‌های خود خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.