عرضه انواع چرم خام گاوی

انواع چرم خام گاوی یکی از مواد اولیه مورد استفاده در انواع صنایع می باشد که دارای کاربرد زیادی ست.  از این رو صنایع مختلف در تولیدات از آن بهره می برند. چرم دارای انواع مختلفی است. چرم خام گاوی یکی از بهترین انواع چرم ها بود که دارای استفاده های زیادی در صنعت تولید و صنعت کیف و کفش می باشد. این مرکز به عنوان معتبرترین عرضه کننده بهترین نوع چرم خام گاوی را عرضه می نمایند.

عرضه انواع چرم خام گاوی

موارد استفاده از چرم بزی خام

موارد استفاده از چرم بزی خام چرم از جمله مصنوعات پرکاربردی است که مورد استفاده فراوان برای تولید اجناس مختلف توسط کارخانجات مختلف و صنایع متنوع می باشد .چرم دارای مختلفی است و هر کدام از آنها ویژگی‌ها و مشخصات خاص خود را دارند. بنابر همین ویژگی ها و مشخصات در موارد خاص خود مورد استفاده قرار می گیرند.

پوست حیواناتی نظیر گاو و گوسفند و شتر و بز و همچنین کروکودیل و مار و حتی برخی از پرندگان برای تهیه چرم استفاده می شود. طی دسته‌بندی‌های که از چرم صورت گرفته است چرم دارای سه نوع می باشد.
چرم گاوی در دسته چرم سنگین قرار می گیرد. همچنین چرم گوسفندی جزء چرم های سبک می باشد. چرم بزی از چرم های نیمه سنگین می باشد و دارای موارد استفاده زیادی می باشد. چرم گاوی دارای ضخامت زیادی بوده و استحکام و ایستادگی قابل توجهی را دارا می باشد.

به همین جهت بیشتر مواقع از آن در تهیه کفش استفاده می شود. همچنین برای برخی از لوازم دیگر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. چرم بزی چرمی نیمه سنگین است که انعطاف قابل توجهی را دارا است.  نرمی و لطافت خاصی دارد و نسبت به چرم گاوی ضخامت کمتری دارد. به همین جهت در تهیه انواع کیف های زنانه و مردانه و همچنین لوازم و اکسسوری های چون دستبند ها و جاسوئیچی و حتی برخی از زیورآلات همچنین برخی از کفش ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

بررسی قیمت انواع چرم خام گاوی

بررسی قیمت انواع چرم خام گاوی این مجموعه به عنوان یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین مراکز توزیع و ارائه انواع چرم خام می باشد. که بهترین انواع چرم را در اختیار داشته و با بهترین کیفیت و مرغوبیتی بالا در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد، چرم گاوی و چرم بزی با کیفیت و همچنین چرم گوسفندی از محصولات قابل ارائه این مجموعه می باشد.
شما می توانید جهت خرید چرم گاوی اصل و همچنین انواع دیگر چرم ها از جمله چرم گاوی طرح کروکودیل به سایت این مجموعه مراجعه نمایید و با مشاهده تنوع محصولات و همچنین با بهره مندی از قیمتهای مناسب و مقرون به صرفه اقدام به خریدی بسیار عالی و لذت بخش نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما