عرضه انواع چرم گاوی درجه یک

عرضه انواع چرم گاوی درجه یک به روش های مختلف تجاری امکانپذیر می باشد.چرم گاوی به دلیل ضخامت مناسبی که دارد برای مصارف صنعتی نیز استفاده می شود.

چرم گاوی یکی از پرمصرف ترین نوع چرم شناخته می شود. کاربرد اساسی در ساخت کیف، کفش، صندلی ماشین، کاپشن، پالتو و غیره دارد. انواع چرم گاوی دارای رنگ بندی متنوع از جمله: خردلی، قرمز، قهوه ای و کرمی می باشد. هر کدام برای مصارف مختلف مورد استفاده فراوان قرار می گیرد.

عرضه انواع چرم گاوی درجه یک

مشخصات بارز چرم گاوی درجه یک

همانطور که می دانید امروزه از چرم حیوانات استفاده زیادی می‌کنند. یکی از پرمصرف‌ترین چرمی که مورد استفاده قرار گرفته می شود. چرم گاوی درجه یک است. چون دارای مشخصات و ویژگی‌های منحصر به فردی می باشد. در ادامه به مشخصات بارز چرم گاوی درجه یک می پردازیم که شامل موارد زیر می باشد.

  • چرم گاوی به دلیل این که الیاف متراکم دارد و همین خاطر نسبت به کشش و پارگی از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. دارای رنگ بندی بسیار زیادی است که می توانید انواع چرم رنگی را از آن استفاده کنید.
  • این چرم به خاطر این که ضخامت بسیار بالایی دارد. برای ساخت انواع کیف اداری شرکتی مجلسی و دیگر نوع کیف کارایی بالایی دارد و از مقاومت خوبی برخوردار می باشد.
  • این چرم به دلیل اینکه پرزدار می باشد. همچنین سطح روی آن گرین شده نیست. به همین خاطر افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند چون کاملاً طبیعی می باشد.
  • انعطاف پذیری چرم نیز بسیار بالا است. اصلاً چرم‌گاوی خشک و شکننده نمی باشد و به همین خاطر می‌توانند برای موارد زیادی از آن استفاده کنند.
  • چرم گاوی قهوه ای یکی از پرکاربردترین نوع چرم می باشد. برای مصارف مختلفی مورد استفاده فراوان قرار می‌گیرد. این جرم به دلیل این که هیچ وقت از مد نمی‌افتد بیشتر افراد را مجذوب خود می کند.
  • مشخصات بارز چرم گاوی درجه یک

توزیع کنندگان چرم

ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع چرم گاوی درجه یک با کیفیت می باشد یع کنندگان چرم گاری درجه یک به روش های مختلفی این محصول را به فروش می‌رسانند توزیع کنندگان در بیشتر شهرهای ایران دارای نمایندگی فروش می باشند که به صورت کاملا سفارشی محصولی ارائه می‌دهند که کارایی بالایی دارد

چون سطح یک دستی دارد که می توانید آن را برای مصارف زیادی همچون روکش صندلی ماشین از آن استفاده می کنند. چرم گاوی صادراتی به دلیل اینکه از ضخامت و رنگ بسیار خوبی برخوردار می باشد خریداران بسیار زیادی در پی دارد به همین خاطر ازطریق وب سایت هایی ارائه داده می شود بیشتر خریداران آن را در صفحات آنلاین مشاهده می‌کنند و پس از بررسی های کیفی آن نسبت به خرید این چرم گاوی اقدام می کنند.

توزیع کنندگان چرم گاوی درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما