عرضه برترین چرم خام گاو

برترین چرم خام گاو یکی از انواع چرم های طبیعی است که از دباغی قسمت های پوست گاو به دست می آید و انعطاف پذیری بالایی دارد.  انعطاف پذیری بالایی دارد و حتی می‌ توان این چرم را برای تولید دستکش و کلاه استفاده کرد. عرضه برترین چرم خام گاو به روش های مختلفی صورت می گیرد. پخش مستقیم این چرم یکی از روش‌ های محبوبی است که باعث شده است این چرم پر طرفدار و با ارزش با قیمت مناسب تری در اختیار طرفداران قرار بگیرد.

عرضه برترین چرم خام گاو

بررسی متریال انواع چرم

دنیای چرم ها دنیای بسیار گسترده و متنوعی می باشد. بسیاری از شما با انواع مختلف چرم ها آشنایی کاملی را ممکن است نداشته اید. در ادامه شما را با برترین چرم خام گاو که یکی از پرفروش‌ ترین چرم های موجود در بازار است آشنا خواهیم کرد. همچنین تعریف کاملی را از این چرم خواهیم داشت.

سطح برترین چرم خام گاو سطحی کاملا صاف و یکدست است. شاید همین موضوع یکی از دلایل محبوبیت بیش از حد این چرم شده باشد. زیرا تمیز کردن این چرم فوق‌ العاده راحت است. این چرم جرم های مختلف را به خود جذب نمی کند. برترین چرم خام گاو چرم گاوی در کیفیت ها و متریال های مختلف عرضه می‌ شود. این چرم ممکن است ساده و معمولی یا سوپر و باکیفیت باشد.چرم خام گاو هر کدام از این چرم ها کاربردهای مخصوص به خود را دارا می باشد. همچنین در بازار با قیمت مشخصی عرضه می گردند.

چرم گاوی مرغوب در رنگ بندی های متنوع تولید می گردد.خریداران حرفه ای در امر خرید چرم می‌ دانند که برترین چرم خام گاو نسبت به چرم های دیگر ضخامت بیشتری دارد. همچنین مقاومت آن نیز بالاتر است. با استفاده از این چرم براحتی می توان کیف ها و کفش های باکیفیت و مقاوم را تولید کرد.

بررسی متریال انواع چرم

فروشندگان عمده چرم خام گاو

مجموعه فروشگاهی ما به عنوان یکی از فروشندگان عمده چرم گاوی صادراتی، در زمینه تولید و توزیع انواع مختلف چرم های طبیعی به خصوص چرم خام گاوی در حال فعالیت می باشد این چرم در بهترین ضخامت خود و بهترین نوع خود در معرض فروش قرار داده شده است. غالباً چرم هایی که در معرض فروش قرار داده می‌شود در متراژهای متفاوت می باشند . این قواره های بزرگ فقط مخصوص چرم‌گاوی می باشد زیرا قواره پوست گاو نسبت به انواع حیوانات دیگر بزرگتر است.

چرم خام که هنوز به هیچ محصولی فرآوری نشده است به کشورهای دیگر صادر می‌شود اگر که این چرم فرآوری شود و به انواع مختلف محصولات چرمی اعم از کیف کفش و همچنین روکش مبل و صندلی ماشین تبدیل شده و سپس ساده شود موجب ارزآوری بسیار بیشتری به کشور ما خواهد شد.

فروشندگان عمده چرم خام گاو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما