عرضه بی واسطه چرم گاوی مشکی

از چرم گاوی مشکی به دلیل ویژگی های خاص و منحصر به فرد، در تولید انواع محصولات چرمی استفاده می شود. همین امر سبب رونق بازار فروش این محصول شده است. تولیدکنندگان چرم گاوی برای فروش بیشتر تولیدات خود همچنین حذف هزینه های جانبی و کاهش قیمت نهایی این محصول، عرضه مستقیم و بدون واسطه چرم مشکی را در اختیار مراکز مختلفی قرار داده اند. اگر به دنبال خرید ارزان قیمت چرم گاوی مشکی هستید، بهترین گزینه برای خرید شما، عرضه کنندگان مستقیم این محصول است. عرضه مستقیم این محصول توسط برخی مراکز، با تخفیفات قابل توجه و فروش شرایطی برای خریداران عمده نیز همراه بوده است.

عرضه بی واسطه چرم گاوی مشکی

آشنایی با انواع چرم گاوی

آشنایی با انواع چرم گاوی پرداخت و دباغی پوست گاو به صورت دستی یا ماشینی با استفاده از مواد گیاهی یا حیوانی همچنین با بکارگیری کروم صورت می گیرد. چرم حاصله از پرداخت پوست گاو به صورت ضخیم و لایه لایه می باشد. هر لایه از چرم گاوی خصوصیات و ویژگی های خاص خود را دارد. اگر امروز انواع چرم گاوی را به صورت چرم جیر، نبوک، اشبالت و چرم ورنی در بازار فروش مشاهده می کنید، حاصل جدا سازی هر کدام از این لایه ها از چرم گاوی است.

هر کدام از این نمونه چرم ها در تهیه محصول چرمی خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. چرم اصلی گاوی که معمولا ضخیم است به صورت های مختلف برش داده می شود. قسمت های میانی این چرم که به صورت پرز دار است چرم اشبالت یا نبوک نام گرفته است. چرم ورنی که نازک ترین لایه چرم گاوی است به کمک لاک مخصوصی شفاف و براق شده و به بازار فروش ارائه می شود.

رنگ بندی چرم گاوی درجه یک

رنگ بندی چرم گاوی درجه یک اگر به بازار فروش محصولات چرمی رفته باشید، محصولاتی که با چرم طبیعی تولید شده اند، غالبا تنوع رنگ بالایی ندارند. دلیل این امر رنگ بندی های محدود چرم طبیعی می باشد. چرم گاوی درجه یک نیز در طیف رنگ های سفید تا قهوه ای و مشکی به بازار فروش ارائه می شود.

از این چرم بیشتر برای تهیه کیف و کفش استفاده می کنند. چرم گاوی قدری ضخیم و خشک بوده ولی انعطاف لازم برای تهیه محصولات چرمی را دارد. این نمونه چرم دارای استحکام، دوام و ماندگاری بالایی نیز هست. چرم گاوی در مقابل شرایط دمایی مختلف مقاوم بوده و دچار ترک خوردگی، سایش و پوسته پوسته شدن نمی شود. این چرم در مقابل نور خورشید نیز رنگ و کیفیت خود را از دست نخواهد داد.

فروشنده چرم گاوی مشکی ضخیم

فروشنده چرم گاوی مشکی ضخیم مراجع گوناگونی را در بازار داخلی می توان یافت که کارشان عرضه چرم گاوی مشکی ضخیم و فروش ویژه آن می باشد. این منابع را می توان کارخانه های تولید کننده چرم گاوی، شرکت های بازرگانی این نمونه چرم، شعب این شرکت ها و همچنین فروشگاه های حضوری و غیر حضوری چرم گاوی ضخیم نامید. این مراکز در همه جای کشور قابل دسترسی می باشند و عرضه کننده بهترین چرم ضخیم گاوی به شمار می روند. با اندکی جستجو در میان این مراجع، می توان ارزان فروش ترین آن ها را یافت و سپس اقدام به خرید این محصول نمود.

فروشنده چرم گاوی ضخیم با ارائه بهترین چرم گاوی با قیمت مناسب و ارزان در تلاش است بازار فروش این محصول را در دست گرفته و بر سایر رقبا پیشی گیرد. از سویی با عرضه مستقیم چرم گاوی مشکی و تسهیل در امر خرید و فروش این محصول برای خریداران عمده، مشتریان بیشتری را جذب خرید تولیدات خود کنند.

برخی از خریداران عمده چرم گاوی، تجارت خود را بر مبنای صادرات این محصول بنا نهاده اند، بالطبع خرید ارزان قیمت این محصول از عرضه کنندگان مستقیم چرم گاوی، تجارتی پرسود را برای آنان رقم خواهد زد. از سوی دیگر با صادرات چرم گاوی مشکی، ارز خارجی قابل توجهی را وارد کشور خواهند کرد. صادرات این محصول، رونق اقتصادی را برای تولیدکنندگان چرم گاوی به همراه خواهد آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما