عرضه عمده چرم گاو طرحدار خام

این مرکز یکی ازعرضه کنندگان چرم گاو طرحدار خام می باشد که همواره در تلاش است بهترین وباکیفیت ترین چرم خام اصل را تولید و توزیع کند. همچنین با عرضه محصولات با قیمت مقرون مصرفه همواره رضایت مشتری را جلب نماید.
اما باید درنظر داشت این مجموعه هیچوقت کیفیت تولیدات خود را از هر نظر با مقوله ای دیگر برابر نمی داند. این یک دلگرمی و اعتماد و اطمینان برای خریدار خواهد بود. این مرکز با پخش چرم گاو طرحدار خام در سراسر کشور به صورت مستقیم با حذف دلالان بازار و واسطه ها سعی در صرفه جویی در هزینه وزمان خریداران محترم است.

عرضه عمده چرم گاو طرحدار خام

از چرم طرح دار چه اطلاعاتی دارید؟

 

  • چرم گاوی طرحدار بسیار مقاوم و یا به طور کلی از دوام بالایی برخوردار است. جنس چرم اصل در واقع از پروتئین فیبر مانند می باشد که ساختاری بسیار متراکم دارد. این ویژگی آن باعث شده چرم از دوام بالایی برخوردار باشد.
    همچنین با ضربات محکم و استفاده طولانی از هم متلاشی نشود. چرم های طرحدار در واقع در هنگام دباغی با استفاده از نقوش که در اصلاح به آن مهر حرارتی گویند با طرح های مختلف ،آن ها را طرحدار میکنند.
  • چرم گاوی مرغوب وطرحدار یک ضد رطوبت واقعی هستند. همان طور که می دانیم در دباغی چرم اصل گاوی بعد از طی مراحل مختلف ،آن را واکس اندود میکنند. این موضوع باعث ضد آب بودن آن میشود. این ویژگی یکی از خصوصیات بارز چرم های اصل است. چراکهدر لباس های پاییزی و زمستانی به آن اهمیت ویژه ای در دوخت لباس می دهند. چرم اصل بسیار منعطف بوده و خشکی در آن وجود ندارد.
    از این رو باعث استفاده آسان در دوخت وپوشیدن آن است. چرا که منعطف بودن، چرم ، همواره برای شناساندن آن برای اصل بودن، همواره مورد بررسی قرار می گیرد.
  • چرم گاوی طرحدار از آن جا که جز چرم های اصل قرار می گیرد، در مقابل حرارت کم و نور مستقیم آفتاب دوام بالایی دارند. از این در مقابل نور فرم خود را از دست نمی‌دهد. همچنین تغییر رنگ و پوسیدگی در آن اتفاق نمی افتد. این ویژگی آن باعث می شود در رده چرم گاوی صادراتی قرار گیرند.

    از چرم طرح دار چه اطلاعاتی دارید؟

توزیع کنندگان چرم گاو طرحدار خام

این مرکز یکی از توزیع کنندگان چرم گاوی طرحدار می باشد ، که همواره در تلاش است با تولید وتوزیع بهترین وباکیفیت ترین چرم گاوی خام و قیمت مقرون مصرفه همواره رضایت مشتری را جلب نماید.
اما باید درنظر داشت این مجموعه هیچوقت کیفیت تولیدات خود را از هر نظر با مقوله ای دیگر برابر نمی داند. این یک دلگرمی و اعتماد و اطمینان برای خریدار خواهد بود. این مرکز چرم گاوی را در سراسر کشور به صورت مستقیم پخش میکند. زیرا تلاش دارد اینگونه دلالان بازار و واسطه ها را حذف کند. در نتیجه صرفه جویی در هزینه وزمان را برای خریداران محترم به وجود آورد.

توزیع کنندگان چرم گاو طرحدار خام

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما