عرضه مستقیم چرم بزی خام اصل

امروزه با توجه به تغییر سلایق مردم استفاده از انواع مختلف چرم های طبیعی رونق بسیار خوبی پیدا کرده است. یکی از این چرم ها که برای تولید انواع مختلف محصولات چرمی نیز بسیار مورد استفاده قرار می‌ گیرد چرم بزی است. از این رو واحد ما به عنوان یک واحد عرضه کننده چرم طبیعی اقدام به عرضه مستقیم چرم بزی خام اصل به صورت عمده و به صورت مستقیم و غیر حضوری نموده و تمامی سفارشات عمده را پذیرا می باشد.

عرضه مستقیم چرم بزی خام اصل

دسته بندی انواع چرم از نظر ظاهر

دسته بندی انواع چرم از نظر ظاهر جرم های بازی از نظر ظاهر و کیفیت دسته‌ بندی‌ های بسیار گوناگونی دارند و هر کدام از این دسته بندی ها می توانند به منظور تولید محصولات چرمی متنوع اعم از کفش و کیف های زنانه و مردانه و همچنین کیف پول، جاسوئیچی، کیف پاسپورتی و انواع مختلف پالتوها و لباس های چرمی مورد استفاده قرار بگیرند. این چرم ها از لحاظ دسته بندی در دسته های متفاوت از قبیل موارد زیر جای می گیرند؛

  1. چرم بزی ساده: این چرم که غالباً با نام چرخه خام یا چرم کراست نیز معروف است در فرایند دباغی دیگر رنگرزی نمی شود و به صورت کاملا خام به بازار فروش عرضه می شود.
  2. چرم بزی فلوتر: چرم های طبیعی فلوتر از لحاظ ظاهر به صورت دانه دانه هستند. این دانه بندی ها یا درشت هستند و یا به صورت کاملا ریز در سطح چرم پراکنده شده اند. در واقع استفاده از طرح فلوتر موجب زیباتر به نظر رسیدن چرم و همچنین افزایش دوام و مقاومت آن می شود.
  3. چرم بزی طرح خشتی: این نوع جرم به وسیله شابلون های حرارتی طرح دار می شود. در واقع طرح خشتی یکی از طرح های بسیار محبوب و پرکاربرد در تولید محصولات چرمی اعم از کیف و همچنین روکش های صندلی اتومبیل و مبلمان می باشد.
  4. چرم بزی رنگی: این چرم نیز از لحاظ ظاهر بسیار متنوع است. در واقع رنگ های مختلفی همچون عسلی، قرمز و رنگ های متفاوت دیگر همچون قهوه ای، آبی و سبز در این نوع چرم ها به چشم می خورند.

شرکت وارداتی انواع چرم بزی خام اصل

شرکت وارداتی انواع چرم بزی خام اصل چرم بزی درجه یک اجازه به چرم‌ های تولیدی کشور ما می باشد. اما در برخی از مواقع چرم تولید شده در کشور پاسخگوی نیاز بازار نبوده و به همین دلیل شرکت های وارداتی اقدام به واردات چرم‌ های اصل خام نموده و در داخل کشور نسبت به فراوری های بعدی آن ها اقدامات لازم را انجام می دهند. ما نیز به عنوان یکی از این شرکت های وارداتی در سطح بازار مشغول به فعالیت هستیم. بنابراین مشتری به سهولت می‌تواند با برقرار کردن ارتباط مستقیم با خود ما این محصول را بدون واسطه از ما با قیمت عالی خریداری نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما