عرضه مستقیم چرم بزی سوپر

چرم بزی سوپر از پوست حیوانات به دست می آید لذا انعطاف پذیری بالا وسادگی و بی آلایشی در فرم پذیری آن یافت شده است و همین امر سبب گردیده از سایر چرم های دیگر محبوبیت بالایی داشته باشد و کارایی آن نیز در صنعت بسیار متعدد بوده است امروزه عرضه مستقیم چرم بزی سوپر در بازار خواهان بسیار زیادی را جذب خود کرده است زیرا عرضه مستقیم سبب حذف واسطه ها و دلالان از بازار این محصول شده است و همین موضوع باعث شده چرم بزی با قیمت مناسب و منطقی و کیفیت بالا در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد

عرضه مستقیم چرم بزی سوپر

چگونه باید از چرم طبیعی نگهداری کنیم؟

چگونه باید از چرم طبیعی نگهداری کنیم؟ چرم سوپر ممتاز را چگونه باید نگهداری نمود؟ اولین نکته که در نگهداری این چرم باید توجه نمود دور نگهداشتن از لکه های چرب و دردسرساز که بایستی در مواقع تن کس کردن آن را از چربی و خودکار دور نگه داشت.نکته دوم استفاده در مکانهای رطوبتی است که بایستی با استفاده از اسپری های ضد آب از آن محافظت نمود زیرا چرم بزی به صورت ضدآب ساخته می‌شود و این امر سبب می گردد خواص طبیعی خود را از دست بدهد این چنین محصولات چرمی اندک کمی در برابر نفوذ آب مقاوم و پایدار بوده اند.

نکته سوم در نگهداری این چرم خشک نمودن آب و رطوبت آن بوده و بایستی توسط هوای آزاد یا نور مستقیم خورشید آن را کاملاً خشک نمود تا به حالت اولیه خود برگردد‌‌.نکته چهارم برای محفوظ ماندن از نرمی و لطافت این چرم بایستی از باکسهای مخصوص آن استفاده نمود و از دیگر نگهداری های این محصول مراقبت از ساییدگی و خراش بوده که توسط اشیای تیز و برنده سبب می شود تا چرم آسیب ببیند پس با توجه شما بایستی این چرم را از اشیای تیز و برنده دور نگه دارید.

نکته پنجم توجه داشته باشید چرم بزی در ماشین لباسشویی قابل شستشو نمی باشد پس برای تمیز و پاکیزه بودن آن از دست برای شستشو استفاده نمایید.

فروش شگفت انگیز انواع چرم بزی سوپر

فروش شگفت انگیز انواع چرم بزی سوپر انواع چرم شیک بازی از نظر کارایی در سطح بالایی قرار گرفته است و همین امر سبب گردیده این چرم ممتاز از پرفروش ترین نوع محصولات در جهان به شمار برود. چرم بزی طبیعی بهترین نوع چرم در بازار بوده است که از پوست گوسفندان و حیوانات دیگر چون گاو شتر و غیره حاصل می آید.امروزه در مجموعه فروش ما انواع چرم بزی سوپر چون چرم خام گاوی چرم خام بازی و کفش چرم گاوی همینطور کفش چرم بزی با قیمت شگفت انگیز و کیفیتی عالی به سراسر شهرهای کشور عرضه می گردد و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما