عرضه مستقیم چرم خام گاوی

چرم خام گاوی محصولی است که در عرضه مستقیم آن توسط تولیدکننده این محصول به خریداران ارائه می شود و نرخ بسیار مناسب و عالی برای عرضه آن در نظر گرفته شده است؛ این چرم عاری از هر نوع ماده اضافه چسبیده به آن بوده و کیفیت آن توسط تولید کننده تضمین می‌شود به گونه‌ای که می‌توان آن را با قیمت مناسب تهیه کرد و از آن برای صادرات به کشورهای مختلف استفاده نمود و به این ترتیب است که این محصول می تواند برای تولید محصولات چرمی مورد استفاده باشد.

عرضه مستقیم چرم خام گاوی

مشخصات چرم خام گاوی

مشخصات چرم خام گاوی چرم خام گاوی محصولی است که کاملا بی رنگ است به این معنی که می‌توان آن را بر اساس نیاز و نوع محصولات تولیدی از آن رنگ آمیزی کرد؛ از مشخصات این چرم رنگ پذیری فوق العاده بالای آن است به گونه‌ای که می‌توان با انواع رنگ های گیاهی و طبیعی رنگ مورد نظر را در آن ایجاد کرد.

این چرم در مقایسه با انواع چرم گوسفندی و بزی دارای ضخامت بیشتری است و همین باعث شده که ماندگارتر از آنها باشد؛ در این نوع چرم در حاشیه ها معمولاً به اندازه 20 سانتی متر دارای کیفیت کم است و حالت چروکیدگی دارد اما بقیه سطح چرم را کیفیت بالا تشکیل می‌دهد و علت این امر این است که هنوز فرآورده نهایی بر روی این محصول انجام نشده است.

چرم خام دارای سوراخ نیست زیرا کنترل نهایی برای آن انجام گرفته است همچنین ترک در آن دیده نمی‌شود و در این محصول قابل رویت نمی باشد همچنین وزن آن معمولاً بالا است و این نشان می‌دهد که هم ضخامت آن بیشتر است و هم این که تراکم بافت در آن بالا می باشد.

محصولات تولید شده از این چرم نسبت به انواع دیگر محصولات چرمی بسیار مقاوم تر هستند و پرزهای ریز آن به هم چسبیده است که نشان از استحکام بالای این محصول است.

تولیدکنندگان انواع چرم خام گاوی

تولیدکنندگان انواع چرم خام گاوی انواع چرم خام گاوی توسط تولیدکنندگان شناخته شده آن برای تولی چرم دکوری و چرم تزیینی در سطح کشور ارائه می‌شود و کسانی که به این چرم خام نیاز دارند می‌توانند از طرف این تولیدکنندگان نیاز خود را به صورت مستقیم و بی واسطه تامین نمایند؛ ارتباط بین تولید کنندگان بسیار ساده برای خرید محصول انجام می گیرد و می توانند نیاز خود را با قیمت بسیار منصفانه از آنها تامین نمایند.

تولیدکنندگان برای اطمینان خود نیز که شده بهترین این محصول را ارائه می کنند تا تامین کننده نیاز صادرات باشند و کیفیت محصول ارائه شده توسط آنها از هر لحاظ مورد اطمینان می باشد؛ جهت خرید از آنها می‌توان از طریق راه های مختلف اقدام کرد که یکی از بهترین آنها خرید و سفارش از طریق اینترنت است که می‌تواند به هر میزان از تقاضای خریداران را به این چرم پاسخ دهد و در قیمت تمام شده این محصول بسیار موثر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما