عرضه مستقیم چرم گاوی جلدی اصل

عرضه مستقیم چرم گاوی جلدی اصل در کشور به صورت گسترده در حال انجام است. امروزه این محصول از کیفیت بالا و‌ قیمت مناسبی برخوردار می باشد. همواره تولید کنندگان این محصول می توانند آن را به صورت عمده و مستقیم از طریق سایت اینترنتی منحصر به فرد آن‌ خریداری‌ کنند‌‌‌. که با‌‌‌ رضایت مندی هرچه بیشتر بر میزان عرضه و تقاضای این محصول نیز بیفزایند.

عرضه مستقیم چرم گاوی جلدی اصل

 ‌‌برخی ویژگی های چرم گاوی جلدی

وباید‌ اظهار داشت‌ که ‌ تولید کنندگان به کمک فروشگاه های معتبر‌ محصولات خود را روانه بازار می کنند‌. و‌ مرکز پخش محصولات چرم گاو با تخفیفات بسیار خوب‌ و همچنین‌ قیمت‌ بسیار‌ مناسب‌ این چرم گاو را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار می دهند.

و‌ لازم‌ به ذکر‌ است‌ که همین موجب شده تا توجه افراد بیشتری‌ به سمت ‌وسوی‌ خرید کشیده شود. و این خود به نفع تولید کنندگان و حتی‌ نیز‌ فروشندگان می‌‌باشد.

و‌ خریداران و مصرف کنندگان همیشه به دنبال محصولی می باشند. که دارای بهترین کیفیت باشد. و در مقابل از قیمت‌ بسیار مناسبی برخوردار باشد.

و‌ الارغم‌ این‌ که چون کیفیت موجب رضایت مندی خریداران می شود‌. و‌ راهنمای خرید این چرم ها راه خرید‌ آسان و مطمئن را برای افراد‌ جامعه هموار می سازد‌.

و‌ نا‌‌ گفته نماند‌ که در همه ‌‌ی‌ استان ها مرکز فروش چرم گاو وجود دارد. و خریداران می توانند آن را از فروشگاه های عمده در سطح کشور خریداری کنند.

 ‌‌برخی ویژگی های چرم گاوی جلدی

 ویژگی های چرم گاوی جلدی

و‌ باید‌‌ اظهار داشت‌‌ که وقتی چرم به صورت کامل و با تمام بافت بالایی پوست گاو اصلاح می شود. به آن چرم گاوی گفته می شود‌.  چرم گاوی  به دلیل  ماندگاری بالا‌ از سایر انواع چرم گران تر می‌باشد.

و‌ نا‌‌ گفته‌ نماند‌‌ که متقاضی بیشتری نیز‌ دارد‌‌. و چرم گاوی سه دسته کلی دارد‌ و‌ استفاده از رنگ های محلول برای حفظ بافت طبیعی پوست پردازش می شود. و رنگدانه یا پوشش سطحی ندارند.

و‌ همین مساله باعث می شود تا به شکل طبیعی ترین چرم درآیند ولی در برابر خراشیدگی و لکه دار شدن حساس تر هستند. استفاده از رنگدانه ها پوشش داده می شوند. و در نتیجه لکه های بیشتری را پنهان می کنند. بنابراین این نوع چرم ها ظاهر و روکش یکنواخت تر و در نتیجه محافظت بیشتر دارند‌. که چرم های محافظت شده دارای روکشی غیر‌‌ چرمی‌ هستند که به عنوان محافظ بر روی‌ آنها موجود می‌باشد.

 ویژگی های چرم گاوی جلدی 

 

عرضه مستقیم چرم گاوی جلدی

فروش ویژه چرم گاوی جلدی اصل ‌‌و‌ یا‌ چرم گاوی ضخیم‌ ‌ از‌ آنجای‌ که همه ی‌ مردم‌ عزیز‌ کشور‌‌مان‌ ایران‌ می‌دانیم. که پوست گاو از دو لایه اصلی و یکپارچه کوریوم‌ و بافت چرمی ساخته شده است.

و‌ همچنین الیاف کلاژن موجود در کوریوم پوست نازک تر و انعطاف پذیرتر هستند‌. و‌ در حال‌ که با حرکت به سمت بافت بیرونی پوست جایی که الیاف متراکم تر و محکم تر به هم پیچیده امد‌ ضخیم‌تر‌ می‌باشد وسفت‌ تر‌ می‌باشد.

چرم گاوی درجه یک‌ چه‌ گونه‌ چرمی‌ می‌باشد‌. و ما از چرم‌گاوی جلدی چه می دانیم‌ ‌ از‌ آنجایی که فروشگاه چرم گاوی درجه یک بعد از درجه بندی از نظر کیفیت و از‌‌ نظر‌ جنس این محصول را درجه بندی و به بازار فروش عرضه می‌کنند. که مشتریان می توانند از این محصول به صورت عمده و کلی خریداری کنند.

و شایان‌ ذکر‌ است‌ که لایه کوریوم با افزایش سن حیوان ضخیم تر می شود‌. و‌ به همین دلیل پوست و چرم نهایی گوساله ها نازک تر و نرم تر از پوست حیوانات بزرگ ‌یعنی‌ گا‌و‌ ها هستند.

و‌ همچنین قسمت بافت بیرونی که توسط مو پوشش داده می شود. می تواند لکه هایی مانند نیش حشرات، جای زخم یا علامت داغ زدگی باشد. ‌پکه این مساله باعث می شود‌ گاها برای اینکه چرم یکنواخت تر به نظر برسد‌ قسمت بالایی بافت بیرونی کنده و صاف شود.

عرضه مستقیم چرم گاوی جلدی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما